چهارشنبه، 19 تیر 98 - 03:38

آسمان فراز

گروه آیسا

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان گفت: چشم‌انداز این سازمان براي افق ۱۴۰۰ در هوشمندسازی شهر پیشرو، در حکمرانی مطلوب IT پیشران و در درآمدزایی ICTپایدار است.

سیدحمیدرضا ابطحی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: ماموريت سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات توانمندسازي شهرداري اصفهان در جهت جلب رضايت شهروندان و تحقق تعالي سازماني شهرداري با به‌کارگيري قابليت‌ها و ظرفيت‌هاي فاوا است.

وی با اشاره به اولویت‌های راهبردی ICT  شهرداری اصفهان در سال۹۸، تصریح کرد: هوشمندسازی هدفمند شهر در حوزه‌های اولویت‌دار شهرداري، ارتقاء و يکپارچه‌سازي خدمات الکترونيکي شهروند محور، ارزش‌آفريني با استفاده از سرمايه‌هاي ICTشهرداری و افزایش مشارکت فراسازمانی با استارتاپ‌ها و سرمایه‌گذاران از جمله اين اولويت‌ها است.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان افزود: کاهش وابستگی غيرضروري به پيمانکاران در اجراي پروژه‌هاي ICT، سازماندهی و یکپارچه‌سازی تمام داده‌های شهرداري و ارائه خدمات داده، ارتقاء نقشICT در تعالی سازمانی شهرداری، افزایش نقش ICT در تحول کسب و کار شهرداری و حفظ و ارتقاء زیرساخت‌های فنی ICT شهرداری از دیگر اولویت‌های راهبردي ICT  شهرداری اصفهان در سال‌جاری به شمار می‌رود.

وی با اشاره به خط مشی مدیریت فاوا در سال ۹۸، گفت: هم‌افزایی، اعتماد و احترام متقابل با شهرداری، ارتقاء تخصص تا کسب مرجعیت،  مديريت بهينه زمان، توجه به درآمدزايي جلب مشارکت بخش خصوصي، استفاده بهينه از سرمايه‌هاي انساني، اطلاعاتي و سازماني،  همکاري اثربخش کاركنان و تقويت كار گروهي، بكارگيري حداكثري ابزارهاي فناوري اطلاعات و كاهش مصرف انرژي و كاغذ از جمله موارد خط مشي مديريت فاوا در سال‌جاري است.

ابطحی گفت: در سال گذشته ارائه خدمات الکترونیکی با اولویت نياز شهروندان، تقويت کيفيت محصولات و خدمات فاوا با رويکرد كاهش بهاي تمام شده، يكپارچه‌سازي دارايي‌هاي اطلاعاتي شهرداري، كاهش وابستگي در محصولات و خدمات استراتژيكICT  شهرداری به تأمین‌کنندگان، ارائه خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات با رویکرد مشارکت با بخش خصوصي و تقويت همکاري و تعامل با نهادهاي اجرايي از جمله سياست‌هاي مصوب شوراي عالي برنامه‌ريزي اين سازمان بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi