شنبه، 06 خرداد 91 - 11:03
شرکت چاووش رایانه سپاهان
شرکت چاووش رایانه سپاهان

شرکت چاووش رایانه سپاهان

شرکت چاووش فعاليت خود را از سال ۱۳۷۸ با نام کامل چاووش رايانه سپاهان آغاز نمود. زمينه اصلی فعاليت اين شرکت، ارائه خدمات و محصولات فن آوری اطلاعات و ارتباطات، ابتدا با تمرکز بر کاربری های فن آوری های مرتبط با اينترنت و اطلاع رسانی شکل گرفت و بعدا زمينه های جديد به آن اضافه گرديد. از آنجا که پديده فن آوری اطلاعات و کاربری ها آن نسبت به ساير صنايع و حرفه های موجود جديدتر است، هدف اصلی اين شرکت معرفی و استفاده موثر از کاربری های مذکور برای بهبود فرآيندها و روال های کاری مشتريان از همه ابعاد می باشد. مشتريانی که بسياری از آنها استفاده از ابزارهای فن آوری اطلاعات را از ابتدا با اين شرکت آغاز نموده و همچنان با چاووش همراهند.

 در همين راستا چاووش در ابتدای سال ۱۳۷۸ به عنوان اولين سرويس دهنده اينترنت در استان اصفهان اقدام به راه اندازی سايت سرويسدهی اينترنت و معرفی و ارائه خدمات ارتباط اينترنت تلفنی (Dialup) به بسياری از شرکت ها، سازمان های دولتی، متخصصين، بازرگانان و دانشگاهيان استان نمود و موفق شد در قالب نمايشگاه ها و سمينارهای مختلف مزايای استفاده از ارتباطات نوين را به شهروندان معرفی نمايد.

 اين شرکت پيوسته تلاش داشته است در استفاده از فن آوری های نوين، پارامترهای فرهنگی و بومی را در نظر گرفته و در کنار فعاليت تجاری خود، سهمی در افزايش آگاهی و ارتقا زندگی شهروندان در زمينه تخصصی خود داشته باشد. شعار بخش سرويسدهی اينترنت چاووش (کار با اينترنت نياز به آشنايی کامل با کامپيوتر ندارد) با هدف معرفی و ورود کاربری های اينترنت در زندگی و فعاليت های کاری اقشار مختلف دليلی بر همين مدعاست.

 همزمان با گسترش کاربری های فن آوری اطلاعات و ارتباطات در زمينه های مختلف و احساس نياز در بخش دولتی و خصوصی، چاووش اقدام به توسعه فعاليت های خود در بخشهای مجزا و انجام پروژه های متعدد در زمينه های مختلف از جمله طراحی و توليد وب سايت، آموزش های سازمانی، طراحی، راه اندازی و نگهداری شبکه های داده و مخابراتی و ارائه خدمات به جامعه علمی و صنعتی اصفهان نمود. از جمله افتخارات اين شرکت کسب رتبه پيمانکار برتر طرح تکفا در معرفی و همکاری با اکثر سازمان ها و ادارات دولتی در بين سالهای ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۵ و همچنين سابقه انجام پروژه های متعدد در بخش خصوصی می باشد.

 اين شرکت همچنين همزمان با واگذاری امور نگهداری شبکه های مخابرات سيار در کشور و در پی تاسيس بخش تحقيق و توسعه شبکه های GSM به عنوان يکی از اولين شرکت های فعال در زمينه مخابرات سيار عمليات نصب و نگهداری شبکه های مخابرات سيار را از سال ۱۳۸۴ در استان های مختلف آغاز نمود.

 ارائه اطلاعات صحيح و دقيق به مشتريان و در نظر گرفتن ابعاد و پارامترهای تاثيرگزار در موفقيت پروژه از مهمترين سرفصل های کاری چاووش در هر پروژه می باشد. تمرکز اين شرکت در معرفی کاربرد های نوين فن آوری اطلاعات و در نظر گرفتن ابعاد مختلف تاثيرگزار در ميزان موفقيت کاربردها در سازمان های مشتری باعث شده است تا اکثر مشتريان چاووش، کليه نيازهای پياده سازی فن آوری اطلاعات و ارتباطات خود را از مرحله مشاوره و امکان سنجی تا پياده سازی، آموزش و استقرار با همراهی و کمک چاووش انجام دهند.

 در حال حاضر، شرکت چاووش با برخورداری از کادر فنی متخصص در زمينه های ذکر شده و به پشتوانه تجربه و پيشينه خود، افتخار ارائه خدمات به بسياری از کاربران و استفاده کنندگان ICT را در استان اصفهان و استان های همجوار دارد. اين شرکت به عنوان همکار و نماينده بسياری از سازمان ها شناخته شده است که  ليست برخی از مشتريان و هم چنين  گواهينامه های رتبه بنده و احراز صلاحيت مربوطه در اين وب سايت موجود می باشد. همچنين اين شرکت جهت ارائه خدمات بهتر به مشتريان خود با برخی از شرکت ها و موسسات داخلی و خارجی همکاری دارد که در ليست همکاران تجاری آمده است. ليست کامل مشتريان و پروژه های انجام شده به تفکيک موضوع و همچنين اطلاعات بيشتر در صورت درخواست آماده ارسال می باشد.

 http://www.chavoosh.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi