چهارشنبه، ۱۰ خرداد ۹۱ - ۱۰:۰۴
شركت مهندسي ارتباطي پيام‌پرداز
شركت مهندسي ارتباطي پيام‌پرداز

شركت مهندسي ارتباطي پيام‌پرداز

شركت مهندسي ارتباطي پيام‌پرداز يكي از با سابقه‌ترين شركت‌هاي خصوصي در حوزه امنيت اطلاعات و ارتباطات در كشور است. اين شركت با همت و مشاركت تعدادي از زبده‌ترين اعضاء هيأت علمي و پژوهشگران فعال در زمينه امنيت اطلاعات، فعاليت رسمي خود را از سال ۱۳۷۵ آغاز نمود.

شركت پيام‌پرداز در ابتدا با تعميق مباحث آكادميك و عمدتاً تمركز بر روي مسايل نظري امنيت اطلاعات يعني طراحي الگوريتم‌ها و پروتكل‌هاي رمزنگاري و تحليل و ارزيابي آنها، به يكي از شركت‌هاي مطرح در كشور تبديل گرديد. شروع تحول در زمنيه‌ فناوري اطلاعات در دنيا، نويد بخش آينده‌اي درخشان براي فعاليت شركت است و راه روشني را فراروي آن گشوده است. در اين راستا اين شركت با داشتن عقبه‌اي توانمند در حوزه‌هاي نظري امنيت اطلاعات، با سازماندهي و جذب نيروهاي نخبه دانشگاهي در زمينه‌هاي مرتبط با امنيت اطلاعات و فناوري ارتباطات، ضمن غنا و ارتقاء بخشيدن به دانش خود، پا به عرصه خدمت‌رساني در حوزه امنيت فضاي تبادل اطلاعات (افتا) گذاشته است.

اين شركت با نگاهي جامع به فضاي تبادل اطلاعات و بررسي دقيق نيازهاي امنيتي، سبد كاملي از محصولات را پيش‌ روي سازمان‌ها، مؤسسات و بنگاه‌هاي تجاري قرار داده و سعي در اين داشته است تا ضمن توليد و ارائه محصولاتي قابل اعتماد و كارآمد، نياز حداكثري امنيت داخل كشور را فراهم نمايد. اين محصولات در چهار گروه دسته‌بندي مي‌شود.

سایت شرکت پیام پرداز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi