چهارشنبه، 30 مرداد 92 - 08:44
شرکت فناوری اطلاعات آرامین

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

شرکت فناوری اطلاعات آرامین

شرکت فناوری اطلاعات آرامین

مجموعه فناوری اطلاعات آرامین در سال ۱۳۸۵ به منظور فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات تاسیس گردید و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به پیشرفت تکنولوژی در کشور با همراهی مدیران و متخصصین علوم فناوری اطلاعات و ارتباطات پیموده است .
همواره اهداف مدیران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا به سراسر کشور می باشد.
هم اکنون این مجموعه شامل ۸ واحد جداگانه طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری ، سخت افزار ، خدمات پشتیبانی و تعمیرات و نگهداری ،آرشیو الکترونیک و داده آمایی ، نرم افزار، خدمات وب و پهنای باند، ، مشاوره و نظارت بر اجرای طرح های انفورماتیکی، تامین نیروی متخصص می باشد و با گردآوری این بخشها تحت نامی یکسان سعی در ارائه کامل خدمات IT به سازمان ها و نهادهای دولتی ، شرکتهای خصوصی و اشخاص دارد.
بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا، امری نیست که به طور اتفاقی حاصل گردد. دیدگاه بلندمدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای مجموعه فناوری اطلاعات آرامین تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است .

امید است که از تجربه و تخصصمان برای یافتن بهترین نتیجه بهره گیریم

واهی رتبه بندی و احراز صلاحیت شرکتهای انفورماتیکی از شورای عالی انفورماتیک ،معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهوری
رتبه ۲ در زمینه خدمات پشتیبانی
رتبه ۴ در زمینه شبکه داده ها،مشاوره و نظارت بر اجرای طرح های انفورماتیکی،تولید و پشتیبانی نرم افزار های سفارش مشتری
رتبه ۵ در تولید و ارایه رایانه های غیر Main Frame
مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی رایانه ای استان اصفهان
پروانه فنی مهندسی در صنعت نرم افزار از وزارت صنایع و معادن
مجوز ارائه خدمات پشتیبانی از سازمان کار و امور اجتماعی
مجوز واحد فناوری از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi