جمعه، 29 فروردین 93 - 02:19

آیا شما نیز با رفتار کودک دلبندتان در زمینه ی بهداشت دهان و دندان مشکل دارید؟ آیا جهت تشویق کودکان به مسواک زدن به دنبال وسیله ای جذاب برای آنها میگردید؟ آیا تاکنون به فکر این افتاده اید تا بوسیله بازی کودکتان را به مسواک زدن تشویق کنید؟ و یا کاری کنید که او خودش منتظر وقت مسواک زدن باشد؟ اینک انتظارها به پایان رسیده و محصولی به نام مسواک Grush مشکلاتتان در این زمینه را برطرف خواهد کرد. این گجت فوق العاده ست .

مسواک Grush

مسواک Grush طوری طراحی شده که با به کارگیری بازی های ویدئویی در روند مسواک زدن، باعث هرچه جذاب تر شدن این عمل برای کودکان میشود. حتی برای پدر و مادر های موفق هم، تشویق کودکان به داشتن عادت های مناسب و درست در زمینه بهداشت دهان و دندان، کار بسیار سختی است. این مسواک که در ابتدا در سان فرانسیسکو روانه بازار شده، سعی دارد تا با به کارگیری تکنولوژی بازی های ویدئویی تجربه مسواک زدن را برای کودکان بسیار مطلوب و جذاب نماید.

این سامانه از یک دستگاه مسواک مجهز شده به فناوری بدون سیم، مجموعه از بازی های اندروید و iOS، محلی برای ذخیره اطلاعات بر پایه ی فناوری ابری و داشبورد نظارتی برای استفاده والدین تشکیل شده است.

مسواک Grush

به محض رسیدن زمان مسواک زدن، بچه ها میتوانند به وسیله ی نگهدارنده ای گوشی یا تبلت شان را به آینه متصل کنند و یک بازی Grush را انتخاب کنند تا آنها را در این مسیر همراهی کند. با کمک یک حسگر حرکت داخلی از نوع ۹DoF و نیز یک فرستنده ی بدون سیم، مسواک قادر به رهگیری حرکاتی از قبیل چرخش، ضربه و فشار خواهد بود. اطلاعات به سورت برخط برای دستگاه ارسال میشود و کودک احساس میکند که واقعاً بازیگر آن بازیست.

با توجه به اطلاعات ارائه شده از این شرکت، تمام بازی ها در جهت آگاه سازی کودکان نسبت به دستورالعمل های صحیح مسواک زدن بر اساس قوانین مؤسسه دندانپزشکی آمریکا طراحی شده اند. این بازی ها شامل هیولا ها رو نابود کن در بازی Monster Chase، استفاده از مسواک برای آراستن یک حیوان خانگی در بازی Brush-a-Pet، و بودن در نقش یک رهبر ارکستر در بازی Toothy Orchestra می باشد. وقتی که مسواک زدن به پایان برسد، به کودک امتیازی داده میشود که نشانگر کیفیت مسواک زدن اوست.

علاوه بر اینکه مسواک Grush به وسیله بازی باعث هر چه بیشتر جذاب شدن مسواک زدن برای کودکان میشود، اطلاعات به دست آمده از مسواک را جمع آوری کرده و در سیستم ابری ذخیره میکند. در این حالت والدین قادر خواهند بود تا به وسیله داشبورد نظارتی خود به این اطلاعات دسترسی پیدا کنند و حتی اگر لازم دیدند آن را برای پزشک خانواده شان ارسال کنند و از نظرات تخصصی و راهنمایی های وی بهره بگیرند.

در راستای بهینه سازی هرچه بیشتر بهداشت دهان و دندان به وسیله دستگاه های متصل، Grush به جمع مسواک های هوشمند Kolibree  و  Beam پیوسته است. درحالی که این دو برند به منظور ثبت حرکات و نظارت بر نحوه مسواک زدن طراحی شدند، به نظر می رسد که مسواک Grush اولین مسواک هوشمندی است که با به کارگیری بازی های تصویری سعی در هدف گرفتن کودکان داشته است که این خود مزیتی نسبت به برند های دیگر تولید کننده مسواک های هوشمند به شمار میرود.

مسواک Grush صد آب بوده و قدرت آن توسط یک باتری سایز AAA تأمین می شود. این مسواک در حال حاضر به صورت تولید اولیه ارائه شده و در مرحله جذب سرمایه برای توسعه بازی ها و زیرساختهای فناوری ابری می باشد. شما می توانید با یک بیعانه ۴۵ دلاری در صف خرید یکی از این مسواک های شگفت انگیز قرار بگیرید و اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، تا ماه نوامبر سال ۲۰۱۴ آن را دریافت کنید.

logo-samandehi