یکشنبه، 14 اردیبهشت 93 - 04:13

n00030377-b

امام جمعه جنجالی شهر مشهد چندی پیش با انتقاد از فیلتر فیس‌بوک گفته بود پای وزیر ارتباطات لب گور است!

روزنامه جمهوری اسلامی در ستون «جهت اطلاع» با اشاره به سخنان امام جمعه مشهد درباره اظهارات منتسب به محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، سن آیت‌الله علم‌الهدی و وزیر ارتباطات را مورد مقایسه قرار داده است.
به گزارش ایسنا، روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: «امام جمعه مشهد گفت: لعنت بر فتنه ۸۸ که باعث شد وزیر متعهد ما که روزگار جوانی در وزارت امور خارجه به نظام خدمت می‌کرد امروز در سنین پیری و درحالی که پایش لب گور است بگوید می‌خواهم فیلترشکن فیس‌بوک شوم. باشگاه خبرنگاران جوان از قول وزیر ارتباطات گفته دولت باید فیلترینگ را از بین ببرد و فیس‌بوک را از فیلتر خارج کند و سپس گفته فقط ۱۵ درصد فیس‌بوک قابل استفاده است و این معنی‌اش این است که دروازه فرهنگمان را به سوی دشمنان پیغمبر باز کنیم.
وی افزود: با شکستن فیلترینگ فیس‌بوک غیر از اهانت به پیامبر و اهل بیت و برخورد با دین روی مغز جوانان ما سیل رها خواهد شد و آیا با این مسئله می‌خواهید فرهنگ مقاومتی داشته باشید؟
امام جمعه مشهد در پاسخ به احساسات و شعارهای بعضی از نمازگزاران اظهار کرد: البته توجه داشته باشید که این آقای وزیر فردی متدین است و ضد ولایت فقیه نیست و یک روزی در وزارت خارجه به این نظام خدمت می‌کرده است. من نمی‌دانم اینها وقتی پیر می‌شوند چرا این حال را پیدا می‌کنند و به چهار قدمی چاله مرگ که می‌رسند این حرف‌ها را می‌زنند.
جالب است بدانید که آقای واعظی وزیر مخابرات متولد ۱۳۳۱ و آقای علم الهدی متولد ۱۳۲۳ می‌باشد.»

logo-samandehi