سه شنبه، 23 اردیبهشت 93 - 11:57

 

samsung-wireless-media-drive

سامسونگ و سی-گیت توانایی‌های خود را روی هم ریختند تا یک درایو بی سیم جدید بسازند. این درایو به شما اجازه می‌دهد همه اطلاعات خود را در آن ذخیره کنید و سپس آن‌ها ار به صورت بی سیم به موبایل یا کامپیوتر خود منتقل کنید.

تلاش‌های زیادی برای افزایش فضای ذخیره سازی شده است و از از بین آن‌ها می‌توان به فلش‌ها دوسر Usb-Micro Usb اشاره کرد. کارت حافظه از دیرباز بوده، فضای ذخیره سازی ابری هم در کنار همه این‌ها هست و البته دیتا-سنتر‌هایی چون یوتیوب هم که خاضعانه اطلاعات را به رایگان و البته نه بدون چشم داشت، برای ما یک جا جمع کرده اند و ما می‌توانیم هر وقت خواستیم از آن‌ها استفاده کنیم. اما همه راه‌هایی که نیاز به اینترنت داشته باشد به معنای هزینه بیشتر است، به همین خاطر روش‌های به اصلاح آف-لاین را بیشتر می‌پسندند (حداقل در کشور ما).

این درایور می‌تواند به صورت بی سیم اطلاعات را با گوشی اندرویدی ۲٫۳+ شما به اشتراک بگذارد و یا می‌توانید از آن برای لپتاپ یا دسکتاپ (ویندوز یا os X) خود استفاده کنید. این درایو می‌توانید به شبکه بی سیم موجود وصل شود و حداکثر تا ۵ دستگاه همزمان از آن استفاده کنند. علاوه بر همه این‌ها این دستگاه دارای باتری داخلی است که برای تغذیه نیروی مورد نیاز برای‌هارد استفاده می‌شود و هم می‌تواند دستگاه اندرویدی شما را شارژ هم بکند.برای این روزها دیگر بدیهی است که چنین درایو‌هایی دارای پورت USB 3.0 باش. قیمت آن ۱۷۹ دلار است و به زودی به صورت جهانی ارایه خواهد شد.

منبع

logo-samandehi