جمعه، 26 اردیبهشت 93 - 11:31

یکی از مزایای این اداپتور ۵۰۰ کیتی این است که شبکه های خانگی را به سرعت می توان گسترش داد ، چه شبکه بی سیم باشد وچه شبکه کابلی. استفاده ازآن خیلی ساده است و نسبت به خیلی از توسعه دهنده های wifi کارایی بیشتری دارد.

این کیت از استانداردهای ضعیف شبکه اترنت و بی سیم استفاده می کند و هیچ دستورالعمل پیش فرضی برای این که آن را مطابق نیاز مشتریان ساخت ندارد و یکی از اداپتورهای خیلی بزرگ است.

ActionTec_(3)

درواقع برای کسانی است که می خواهند شبکه خانگی خود را ، خودشان گسترش دهند و کارایی برایشان چندان اهمیتی ندارد. مدل PWR51WK01 این اداپتورکه بصورت تکی به فروش می رسد ، یک راه مطمئن و ساده برای گسترش شبکه های شماست چه شبکه وایرلس و چه شبکه کابلی داشته باشید. درواقع برای خانه های بزرگ دارای دیوارهای بتنی و آپارتمان هایی است که بصورت مشترک می خواهند از یک اتصال به شبکه اینترنت استفاده کنند، مناسب است .اگرچه کامل نیست. برای آشنایی با تجهیزات شبکه می توانید از مقالات مای تچ استفاده کنید.این قطعه از استانداردهای ضعیف شبکه های بی سیم و اترنت استفاده می کند و سرعتی که ارائه می دهد  برای  اشتراک های غیر مهم و اتفاقی اینترنت و اشتراک فایل های کم حجم کافی است. علاوه بر این در این آداپتورها سوکتی برای پریز برق وجود ندارد و از نظر اندازه بسیار بزرگ است.

بنابراین اگر شما به دنبال یک راه سریع و کارآمد برای گسترش شبکه خانگیتان  درمحدوده قیمت ۹۰ دلارهستید، این مدل بسیار مناسب است.

 ActionTec_(2)

طراحی بزرگ و نصب آسان

این جعبه شامل دو آداپتور مختلف است . یکی از آنها مدل PWR500 است که جمع و جور است و دیگری مدل جدید WPB3000  است که از نظر اندازه ۵ برابر آن است. اولی یک آداپتور معمولی با یک پورت LAN و دومی ۲ پورت LAN و یک نقطه دسترسی بیسیم Accesspoint دارد.

شما می توانید  PWR500  را به روترتان بوسیله ی کابل متصل نمایید وWPB3000  را درگوشه ای دورتر قرار دهید. هنگامی که از این دو درکنار یکدیگر استفاده می کنید، می توانید آن ها را به هم متصل نمایید. بنابراین شما می توانید دو کلاینت را بوسیله ی کابل به  یکی ازآن ها متصل نمایید مانند دو کامپیوتر خانگی وبرای شبکه از دو پورت LAN ، WPB3000  استفاده نمایید. علاوه بر این ها شما می توانید کلاینت هایی را بصورت بی سیم به پورت پیکر بندی شده WPB3000  متصل نمایید.

 تنظیم اولیه و استفاده از این کیت در ابتدا آسان است به عنوان مثال نام کاربری و رمز عبور شبکه بی سیم بر روی آن چاپ شده که می توانید بوسیله ی آن از شبکه بی سیم استفاده کنید. یکی از مزایای دیگر آن این است که شما می توانید ۲ آداپتور را درفاصله ی دوری از یکدیگر قرار دهید که نسبت به سیستم های قبلی بسیار موثر تر است.


دیدگاهتان را بنویسید

logo-samandehi