شنبه، ۲۷ اردیبهشت ۹۳ - ۰۵:۴۱

nissan-370z-nismo-2_800x0w

سری Z خودروهای نیسان در کنار GTR از جمله‌ی خودروهایی است که با بهره‌گیری از فاکتورهای اسپورت، محبوب بسیاری از جوانان است. نیسان ۳۷۰Z اولین خودرویی است که زیر تیغ جراحی بازوی تیونینگ نیسان، یعنی Nismo رفته و حاصل آن ۳۷۰Z Nismo ‌است. علی‌رغم بهره‌مندی نیروی موتور فوق‌العاده، چالاکی و هندلینگ مناسب، این خودرو از ظاهر یک خودروی تیونینگ شده بی‌بهره بود، حال آنکه نیسان پرده از نمونه‌ی فیس‌لیفت شده این خودرو برداشته تا ردای یک اسپورت تیونینگ‌ شده به معنای واقعی را بر تن خودروی خود کند.

نیسان ۳۷۰Z Nismo یک خودروی چالاک اسپورت است که از موتوری با قدرت ۳۵۰ اسب‌بخار در گشتاور ۲۷۶ نیوتن‌متر بهره می‌برد. این خودرو پس از روشن شدن موتور و جاری شدن قدرت در سیستم انتقال قدرت به یک خودروی خوش‌دست با هندلینگ بالا تبدیل می‌شود که یارای رقابت با بهترین خودروهای موجود را دارا است.

همانطور که گفتیم، این خودرو علی‌رغم بهره‌گیری از نیروی زیاد و برخورداری از تمامی فاکتورهای یک خودروی اسپورت، از یک ظاهر درخور و گیرا بی‌بهره بود. همانطور که در تصاویر نیز ملاحظه می‌کنید، ظاهر نمونه‌ی پیشین این خودرو بسیار ساده و بدون کوچکترین جزئیاتی است که نیسان این مورد را در فیس‌لیفت جدید ارائه شده جبران کرده است.

 

 

شرکت  پویاسازان

گروه آیسا

منبع

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi