چهارشنبه، 31 اردیبهشت 93 - 10:48

دستگاه تهویه مطبوع خلاقانه ال‌جی

دستگاه تهویه مطبوع ARTCOOL Stylist Inverter V ال‌جی با جریان هوای ملایم سه‌طرفه، نور LED و کنترل از راه دور هوشمند، تعریف جدیدی از راحتی کاربر و سبک زندگی ارائه می‌دهد. بیشتر مردم دوست دارند از دستگاه‌های تهویه مطبوع هوا به صورت فصلی استفاده ‌کنند. گاهی روشن و گاهی خاموش! البته این کاملاً معقول است. چرا باید در یک روز سرد پاییزی یا وقتی برف زمستانی از راه رسیده است خانه خود را خنک کنید؟

با اینکه دستگاه‌های تهویه مطبوع همیشه روشن نمی‌شوند، اما جزئی جدانشدنی از دکور منزل شما به شمار می‌روند و همیشه از لوازمی هستند که خیلی به چشم می‌آیند و معمولا در اتاق نشیمن، اتاق خواب اصلی یا در جاهای پراستفاده دیگر نصب می‌شوند. پس جای تعجبی ندارد که بیشتر مشتریان در سراسر دنیا که سبک چیدمان برایشان اهمیت دارد، از سازندگان می‌خواهند به دنبال راه حلی باشند که هم راحتی زیادی را به همراه داشته باشد و هم دکوری شیک و منحر به فرد.

ARTCOOL-1

پاسخ ال‌جی به این نیاز رو به افزایش، دستگاه تهویه مطبوع ARTCOOL Stylist Inverter V است: این دستگاه تهویه مطبوع مسکونی ساخت شرکت ال‌جی الکترونیکس (ال‌جی) است. ARTCOOL Stylist ادامه مدل بسیار موفق ARTCOOL Gallery Inverter V ال‌جی است که سنت‌ها را شکست و بی‌شک ثابت کرد که دستگاه تهویه مطبوع هم می‌تواند شیک و همزمان کاربردی باشد. ARTCOOL Stylist که بر پایه بهترین جنبه‌های مدل پیشین ساخته شده است، دو فاکتور اصلی دارد: نخست، ایجاد مطبوع‌ترین محیط داخلی و دوم به ارمغان آوردن طراحی به سطحی جدید از نوآوری.

ARTCOOL-2

ARTCOOL` Stylist با ویژگی‌های اصلی باد و نور که هر دو عناصر اصلی دنیای طبیعت هستند حس غنی را به تجربه کاربر می‌افزاید. تیم کارشناسان طراحی ال‌جی ظاهری نمادین، ساده و هماهنگ برای این مدل جدید ایجاد کرده‌اند که دایره‌ای است که در دل دستگاه داخلی مربعی شکل جای گرفته است. دو شکل اصلی دایره و مربع، با هم برای تولید حس قوی و پایدار آرامش و هماهنگی در خانه در تعامل هستند. حس کوچک و کمینه‌گرا بودن دستگاه ARTCOOL Stylist با حس انکارناپذیر کلاس و شیک بودن در فضا نفوذ می‌کند. به دلیل مهارت و زیرکی طراحان ال‌جی، این محصول باریک، به زیبایی و یکپارچگی هرچه تمام‌تر با هر خانه‌ای به خوبی متناسب است و برای ادارات، رستوران‌ها و بسیاری از اماکن دیگر نیز انتخاب خوبی خواهد بود.

logo-samandehi