دوشنبه، 12 خرداد 93 - 02:27

 

Dell Inspiron 13 7000

همانطور که می‌دانید از امروز نمایشگاه Computex 2014 آغاز شده است که با عرضه‌ی محصولات متنوعی همراه شده است. کمپانی دِل نیز با عرضه‌ی لپ‌تاپ میان‌رده‌ی خود در دو اندازه‌ی ۱۱ و ۱۳ اینچی، محصولی را برای افزایش فروش‌ خود در بازار رو به رکود پی‌سی‌ها روانه‌ی بازار کرده است.

کمپانی دِل علاوه بر تبلت‌های مختلفی که در این نمایشگاه عرضه کرده است، دو لپ‌تاپ با قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه‌ای صفحه‌ی نمایش معرفی کرده است که تا حدودی شبیه محصولات توسعه داده شده توسط لنوو است. این لپ‌تاپ‌ها شامل دو نسخه‌ی Inspiron 11 3000 و Inspiron 13 7000 هستند.

تفاوت این دو نسخه، علاوه بر صفحه‌ی نمایش و اندازه‌ی دو نمونه، در پردازنده‌های مورد استفاده است. نسخه‌ی ۱۳ اینچی مجهز به پردازنده‌ی Core i3/i5، قلم استایلوس و همچنین صفحه‌ی نمایش با رزولوشن Full HD‌ است. نسخه‌ی ۳۰۰۰ دارای پردازنده‌های سری بی‌تریل اینتل است که صفحه‌ی نمایش آن رزولوشن ۱,۳۶۶ در ۷۶۸ پیکسل دارد. از ویژگی‌های این محصولات می‌توان به سهولت استفاده از کیبرد آن اشاره کرد. سری ۳۰۰۰ از ۱۹ ژوئن با قیمت ۴۵۰ دلار برای رقابت با ترنسفورمربوک T100 ایسوس روانه ی بازار خواهد شد. سری ۷۰۰۰ برای خرید عموم در دسترس خواهد بود.

logo-samandehi