دوشنبه، 16 تیر 93 - 11:21

 Stubborn

چند بار شده که خانه را به قصد یک مسافرت و گذراندن تعطیلات ترک کرده‌اید و متوجه شده‌اید که شارژر گوشی خود را فراموش کرده‌اید؟ این اتفاق شاید بارها برای ما رخ داده باشد. شارژری که می‌خواهیم معرفی کنیم به قصد حل همین مشکل تولید شده است.

Stubborn

ChargerLeash نام این شارژر است و از طریق راه و روش خاصی به شما هشدار می‌دهد. هنگامی که گوشی خود را با این گجت شارژ کنید و قصد جداسازی گوشی از آن را داشته باشید، شارژر با ایجاد یک آلارم مداوم ۵ ثانیه‌ای به شما هشدار می‌دهد تا آن را فراموش نکنید. در این حالت برای خفه‌کردن صدای شارژر راهی غیر از جداسازی آن از پریز برق نخواهید داشت!

Stubborn

این شارژر انواع دستگاه‌ها را پشتیبانی می‌کند و بسته به نوع آن می‌توانید ChargerLeash را با قیمت ۱۹٫۲۵ تا ۲۹٫۹۵ دلار خریداری کنید. کانکتور USB 2.0 این گجت اجازه سینک بین دستگاه‌های مختلف را نیز می‌دهد. ایده به کار رفته در این شارژر ساده است، اما گاه همین ایده‌های ساده از اتفاقات ناجالبی چون جاماندن شارژر شما جلوگیری می‌کند…

Stubborn

در آخر باید عرض کنم که استفاده از عنوان سمج برای این دو ابزار صرفا جنبه شوخی داشته و درواقع اینها ابزار هایی کارآمد و خوبی هستند که قطعا در جهت استفاده ما طراحی و عرضه شده اند. ( البته از نوع سمج !)

logo-samandehi