یکشنبه، 29 تیر 93 - 02:15

 

تبلت های سری Galaxy Tab S اولین محصولاتی در دنیا هستند که نمایشگر های Super AMOLED را با رزولوشن بالا در برابر چشمان کاربران قرار می دهند. سامسونگ نیز به خوبی بر این برتری واقف است و در طول تبلیغات خود تلاش کرده تا جایی که می تواند بر روی این موضوع مانور دهد.پیش از این  Samsung برای دو محصول Galaxy Tab S تبلیغی را ساخته بود که در آن برتری نمایشگر محصولات خود را در برابر آیپد به نمایش می گذاشت. اکنون بار دیگر سامسونگ با تبلیغ جدیدی بازگشته و تلاش نموده تا مزیت داشتن یک نمایشگر با کیفیت را برای کاربران به تصویر کشد.

New-Samsung-Galaxy-Tab-S-commercials-are-here-to-suggest-your-tablets-LCD-screen-sucks

در این تبلیغ، که ویدیو آن را نیز در ادامه می توانید مشاهده کنید، کاربرانی در برابر دوربین حاضر می شوند که از سایت های اینترنتی اقلامی را سفارش داده اند و پس از دریافت آن، متوجه می شوند که نتوانسته اند که رنگ صحیح را برای سفارش خود انتخاب کنند. این کاربران اما بعد از اینکه تبلت های سامسونگ را به دست می گیرند، تازه رنگ های صحیح را در سایت های اینترنتی مشاهده می کنند و سفارش مورد نظر خود را به ثبت می رسانند.

به نظر شما آیا خانواده Galaxy Tab S می تواند بازار آیپد های اپل را با چالش مواجه کند؟

`[button color=”green” size=”medium” link=”http://www.phonearena.com/news/New-Samsung-Galaxy-Tab-S-commercials-are-here-to-suggest-your-tablets-LCD-screen-sucks_id58368″ target=”blank” ]منبع[/button]

logo-samandehi