شنبه، 29 شهریور 93 - 03:41

یکشنبه ۲۰ مهرماه برابر با ۱۲ اکتبر ۲۰۱۴  سی و چهارمین نمایشگاه جیتکس و هفته فناوری جیتکس در شهر دوبی افتتاح می شود و به مدت ۵ روز تا پنجشنبه ۲۴ مهر ماه برابر با ۱۶ اکتبر ۲۰۱۴ میزبان علاقه مندان خواهد بود.

gitex-2014

نمایشگاه GITEX2014 ، در موضوعات و بخش های متنوعی شامل : شبکه و امنیت ، شرکت های کوچک و متوسط، سخت افزار، ارتباطات و مخابرات ، دولت الکترونیک ، کسب و کار دیجیتالی ، بازاریابی دیجیتالی، موبایل و ارتباطات سیار، اپلیکیشن و محتوا ، تجارت الکترونیک و نرم افزار ، فناوری رایانش ابری ، راهکارهای اقتصادی و کارآفرینی، فناوری بی سیم و بسیاری موارد مرتبط با این موضوعات برگزار می شود و برخی موضوعات به عنوان نخستین بار ارائه و بسیاری محصولات جدید توسط کمپانی های مطرح و مشهور جهان رونمایی خواهد شد.

نمایشگاه جیتکس به عنوان بزرگترین نمایشگاه صنعت فناوری اطلاعات فرصتی مغتنم برای شرکتها و متخصصان و مشاوران ایرانی است.

نمایشگاه جیتکس هر ساله پذیرای بیش از هفتاد هزار بازدید کننده از مدیران و متخصصان و کارشناسان و کاربران است که به منظور آشنایی با فناوریهای جدید ،  توسعه کسب و کار  ، شناسایی و ملاقات نزدیک با تامین کنندگان ، اخذ نمایندگی محصولات و خرید و سفارش و همچنین کشف فرصتهای جدید کسب و کار از این نمایشگاه بازدید میکنند.

برخی از شرکتهای ایرانی نیز هر ساله در این نمایشگاه به صورت رسمی شرکت کرده و علاوه بر جمع آوری اطلاعات بازار و توسعه ارتباطات تجاری به ایجاد کانال های توزیع و فروش برای بازار های منطقه ای و بین المللی اقدام مینمایند.

با توجه به دامنه وسیع موضوعات فناوری که امسال در جیتکس ارایه میشود از اپلیکیشن های موبایل تا رایانش ابری و Big Data پیش بینی می شود که جیتکس ۲۰۱۴ با استقبال ویژه شرکتها و بازدید کنندگان ایرانی قرار بگیرد.

برای ثبت نام بازدید کنندگان بایستی به صفحه ثبت نام جیتکس مراجعه کرد.اطلاعات تکمیلی این نمایشگاه در سایت gitex.com در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

logo-samandehi