پنجشنبه، 10 مهر 93 - 05:40

DU-Speed-Booster-scrn

حتما برایتان پیش آمده که احساس کرده اید تبلت یا گوشی تان در اجرای فرامین کُند شده و مثل سابق، سریع عمل نمی کند. این کاهش سرعت در تلفن های هوشمند عمدتا به خاطر انباشته شدن فایل های Trash در حافظه یا برنامه هایی که با وجود خروج باز هم فعال می مانند، اتفاق می افتد. اینجاست که استفاده از ابزاری که بتواند جلوی این کاهش سرعت را بگیرد ضرورت پیدا می کند.

DU Speed Booster با امکانات کاربردی ای که برای کاربرانش فراهم کرده، به ابزاری مطمئن برای سرعت بخشیدن به گجت های هوشمند تبدیل شده. DU به صورت اتوماتیک با اسکن حافظه، فایل های ترش را پیدا کرده و برنامه هایی که لزومی بر باز بودنشان نیست را تشخیص می دهد. بعد از آن فقط با یک اشاره، می توانید کلیه فایل های اضافی را پاک کرده و برنامه های بلااستفاده را ببندید؛ با این کار خواهید دید که چقدر سرعت پاسخگویی موبایل نسبت به فرامینتان بالاتر می رود.

امکانات این اپلیکیشن تنها به مواردی که گفتیم محدود نیست. در قسمت App Manager می توانید اپلیکیشن هایی که حجم زیادی از حافظه داخلی گجت تان را پر کرده اند را، برای بهینه سازی سرعت گوشی به کارت حافظه منتقل کنید. همچنین با کمک Game Booster، می توانید بازی های نصب شده در تلفن هوشمند خود را روان تر از همیشه اجرا کنید.

یکی از بهترین ویژگی های این اپلیکیشن، حالت Scheduled Booster آن است؛ با تنظیمات این قسمت قادرید کاری کنید تا مثلا هر ۱۰ دقیقه یکبار، اپلیکیشن به طور خودکار برنامه های اضافی را ببندد. امکانات اضافی دیگری هم مثل تست سرعت اینترنت، آنتی ویروس و مدیریت کننده باتری در DU گنجانده شده تا آن را فراتر از یک ابزار مدیریت کننده معمولی حافظه نشان دهد. البته برای استفاده باید آنها را به صورت جداگانه دانلود کنید.

DU Speed Booster رابط کاربری زیبایی دارد که آن را از اپلیکیشن های مشابهش متمایز کرده. اگر مایل نیستید دائما آن را باز کنید، کافیست ویجت آن را روی دسکتاپ بگذارید تا به سرعت به امکاناتش دسترسی پیدا کنید. دانلود این اپلیکیشن کاربردی به همه کاربران تلفن های هوشمند توصیه می شود.

دانلود از بازار

logo-samandehi