شنبه، ۲۶ مهر ۹۳ - ۰۸:۱۷

اولين دوره مسابقات « نبرد اپليكيشن ها » با هدف كشف استعداد‌هاي برنامه نويسي بر روي پلتفرم‌هاي مختلف برگزار مي‌شود.اين مسابقه داراي دو بخش اصلي اپليكيشن‌هاي موبايل و دسك‌تاپ و نيز بخش جنبي و پرهيجان « حل جدول سودوكو » مي باشد كه تيم‌ها مي توانند با توجه به توانايي‌هاي خود در يك يا چند دسته شركت كنند.

slider-bg

این مسابقات در دانشگاه اصفهان، دانشکده مهندسی کامپیوتر، تالار مهندسی فناوری اطلاعات برگزار میشود.افرادي كه مايل به شركت در مسابقه هستند بايد تيم هاي ۱ تا ۳ نفره خود را تا تاريخ  ۱  آبان  مشخص كنند و با معرفي طرح خود در قالب يك فايل pdf در سایت Appui.ir نمايند.تندیس مسابقات همراه با جوایز ویژه به تیم برنده اهدا می شود.همچنین به همه ی شرکت کنندگان در مسابقه گواهی حضور داده خواهد شد.

 تیم ها باید در صبح پنج شنبه ۸ آبان در سایت مرکزی دانشگاه اصفهان حضور یابند و به ارائه حضوری اپلیکیشن های خود بپردازند و پس از پذیرایی و صرف ناهار خود را برای سایر مراسمات در نظر گرفته شده و اهدای جوایز آماده کنند.

از حامیان این مسابقات می توان به انجمن رمز ایران شاخه دانشجویی،ACM انجمن،انجمن علمی گروه مهندسی نرم افزار و ،مهندسی معماری کامپیوتر و CEEDگروه اشاره کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi