شنبه، 01 آذر 93 - 03:16کسپرسکی

به گزارش روابط عمومی ایدکو، کلیه خریداران محصولات مختلف کسپرسکی اعم از خانگی، ادارات کوچک و شرکت های بزرگ که از دهم آبانماه لغایت دهم دیماه اقدام به خرید اینترنتی نموده اند، در قرعه‌کشی‌های تبلت لنوو ایمن شده با محصولات کسپرسکی شرکت خواهند داشت که این قرعه کشی هر ده روز یکبار انجام میشود.

جهت خرید اینجا کلیک کنید

شرکت ایدکو صبح شنبه، بیست و دوم آبانماه، ضمن انجام دومین نوبت از قرعه‌کشی جشنواره پاییز دیجیتالی که در آن تمامی خریدارانی که از بیست و یکم تا سی‌ام آبانماه اقدام به خرید نموده بودند، جناب آقای داوود ورشوساز را بعنوان دومین برنده تبلت لنوو A3500 ایمن شده با یک نسخه از برترین محصول امنیتی اندروید یعنی کسپرسکی اینترنت سکیوریتی اندروید، معرفی نمود. لازم به ذکر است، آقای داوود ورشوساز خریداری از شهر سبزوار میباشند که از طریق یکی از نمایندگان رسمی این شرکت اقدام به خرید یکعدد کسپرسکی اینترنت سکیوریتی نموده‌ بوده‌اند.

650x650-Winner-2

این گزارش می افزاید: نمایندگان مجاز کسپرسکی آنلاین از طریق درج بنر، خبر اعلام فروش ویژه و ایجاد بخش نمایش نتایج قرعه کشی به همراه درج نام برندگان، این شرکت را در اطلاع رسانی وسیع تر و دسترسی آسان خریداران به نتایج قرعه کشی یاری خواهند نمود. لازم به ذکر است، همانگونه که در اطلاع‌رسانی‌های این جشنواره عنوان شده بود برای خرید هر محصول یک ساله یک امتیاز و هر محصول دو ساله سه امتیاز در نظر گرفته شد و خریدهای محصولات دوساله از شانسی سه برابر برخوردار بودند. شرکت ایدکو تصریح کرده است که این جشنواره صرفاً برای خریداران نهایی محصولات بوده و فروشندگان در آن حضور نخواهند داشت.

unnamed

گفتنی است جشنواره فروش ” پاییز دیجیتالی، پاییز امن کسپرسکی” به مدت دو ماه برپا بوده و خریداران تمامی نمایندگان رسمی کسپرسکی آنلاین در این قرعه‌کشی‌ها شرکت خواهند داشت

 

دیدگاهتان را بنویسید

logo-samandehi