یکشنبه، 09 آذر 93 - 03:32اینترنت پرسرعت زمان سفر یکی از مزای دنیای امروز محسوب می شود. پای این فناوری به هواپیماها نیز رسیده است و کاربران در حین برخی پروازها از آن بهره می برند.در کشور ما نیز حدود دو سال است که بحث اینترنت بر روی وسایل نقلیه عمومی به گوش می رسد. حالا پای اینترنت پرسرعت به اتوبوس های بین شهری استان آذربایجان غربی کشیده شده است. یکی از مدیران اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های این استان اعلام کرد: مسافرانی که قصد سفر با اتوبوس های بین شهری استان دارند، می‌توانند در طول سفر از اینترنت پرسرعت رایگان بهره ببرند.

IMG16314687

امیر عشقی گفت: این قابلیت هم اکنون با راه اندازی اینترنت پرسرعت در اتوبوس‌های بین شهری ۵ شرکت مسافربری در استان ایجاد شده و درصدد هستیم در آینده، تعداد دستگاه های ارائه‌کننده این امکان را افزایش دهیم.

وی در همین رابطه افزود: استفاده از اینترنت پرسرعت در دنیای امروز به امری لازم تبدیل شده است و بسیاری از اماکن عمومی این خدمت را ارائه می‌کنند . ناوگان حمل و نقل عمومی آذربایجان غربی نیز در ارائه این سرویس، جدیت دارد.عشقی یکی از مزیت های این طرح را ارتقای کیفیت خدمات در حوزه حمل و نقل عمومی و ایجاد جاذبه‌های بیشتر سفر با این وسایل نقلیه به جای استفاده از خودروهای شخصی بیان کرد.این مدیر حمل و نقل استانی جزئیاتی درباره فناوری استفاده شده و شرکت خدمات دهنده اینترنت پرسرعت در این سامانه ارائه نداده است.

 بازنشر

 

دیدگاهتان را بنویسید

logo-samandehi