یکشنبه، 09 آذر 93 - 02:33

start up weekend

استارتاپ ویکند یک رویداد آموزشی تجربی در سراسر دنیاست که در ۳ روز متوالی برگزار می گردد. در این برتامه تعدادی از صاحبان ایده دور هم جمع می شوند تا به صورت گروهی، ایده خود را در یک زمان ۵۴ ساعته به شکل اجرایی درآورند.

آخرین دور این مسابقات از ۲۸ الی ۳۰ آبان ۱۳۹۳ در شهر اصفهان و در دانشگاه اصفهان برگزار شد و از بین ۱۰ تیم شرکت کننده، تیم RORA متشکل از جمعی از دانشجویان دانشگاه اصفهان به مرحله بعدی این مسابقات راه یافته است. اعضای اصلی این گروه عبارتند از:ستوده ناظم رعایا (سر گروه)، معصومه معطری، محمد سعید مهدوی نژاد، رسول کیانی، فرشاد آقاداود، محسن شکری ساز و علی علی اکبریان.

ایده این گروه مبتنی بر یکی از نیازهای روزمره کاربران است که در آن فرد با نصب یک نرم افزار تلفن همراه برای خود هشدارهایی در طول روز تنظیم می کند که ویژگی اصلی این هشدارها بر پایه مکان تنظیم شده است و نه مانند معمول این نرم افزارها که بر اساس زمان هشدار می دهند. در این سیستم کاربر هنگام نزدیک شدن به محل مورد نظر با هشدار یادآوری، مواجه می شود.

در دور فعلی مسابقات یک رای گیری اینترنتی در حال برگزاری است که این تیم برای موفقیت در آن باید به رتبه دوم آسیا برسد. این در حالی است که رتبه فعلی آنها رتبه چهارم است و تیم های بالاتر هم از کشور هند هستند که بسیار در زمینه IT فعال می باشند. لذا می توان با رای دادن به این تیم اصفهانی و ایرانی، نام ایران را درخشان تر از پیش نمود.

 ضمن آرزوی موفقیت برای این تیم ۷ نفره، در زیر مراحل ثبت رای به صورت تصویری برای خوانندگان محترم آورده شده است:

در مرحله اول برای رای دادن باید به آدرس زیر بروید و مراحلی را که در ادامه این مطلب آمده اجرا کنید:

http://app2.pitchburner.com/upglobal/championship/pitch?evtid=406940&group=415348&subid=472605

۱- در این قسمت با شکل زیر مواجه می شوید، روی قسمتی که با فلش قرمز مشخص شده، کلیک کنید

alt

۲- در این قسمت اگر اکانت فیسبوک دارید روی قسمت دوم کلیک کنید تا به وسیله آن در رای گیری شرکت کنید و اگر اکانت فیسبوک ندارید روی قسمت ” یک ” کلیک کنید تا با یک ثبت نام ساده با ایمیل رای دهید. واگر هم پیش از این ثبت نام نموده اید، فیلدهای ۳ و چهار را وارد کنید.

alt

۳- در قسمت ثبت نام به ترتیب یک ایمیل معتبر، نام و نام خانوادگی دلخواه و یک رمز حداقل چهارحرفی و تکرار آن را وارید کنید و دکمه CREAT ACCOUNT را بزنید

alt

۴- بعد از طی این سه مرحله با موفقیت امکان رای دادن برای شما فراهم می شود و با زدن محل نشان داده شده در شکل زیر، رای شما ثبت می شود

alt

سپس  به لینک زیر بروید و در رای گیری که مخصوص گروه های با سرگروه خانم است(خانم ناظم الرعایا سرگروه رورا هستند)، شرکت کنید

http://app2.pitchburner.com/upglobal/womens/pitch?evtid=406940&group=415354&subid=472605

در پایان این نکته را هم مد نظر داشته باشید.

اگر چند ایمیل فعال دارید، میتوانید با هرکدام آنها جداگانه رای بدهید!

logo-samandehi