یکشنبه، 09 آذر 93 - 02:33

start up weekend

استارتاپ ویکند یک رویداد آموزشی تجربی در سراسر دنیاست که در ۳ روز متوالی برگزار می گردد. در این برتامه تعدادی از صاحبان ایده دور هم جمع می شوند تا به صورت گروهی، ایده خود را در یک زمان ۵۴ ساعته به شکل اجرایی درآورند.

آخرین دور این مسابقات از ۲۸ الی ۳۰ آبان ۱۳۹۳ در شهر اصفهان و در دانشگاه اصفهان برگزار شد و از بین ۱۰ تيم شركت كننده، تیم RORA متشکل از جمعی از دانشجویان دانشگاه اصفهان به مرحله بعدی این مسابقات راه یافته است. اعضاي اصلي اين گروه عبارتند از:ستوده ناظم رعایا (سر گروه)، معصومه معطری، محمد سعید مهدوی نژاد، رسول کیانی، فرشاد آقاداود، محسن شکری ساز و علی علی اکبریان.

ایده این گروه مبتنی بر یکی از نیازهای روزمره کاربران است که در آن فرد با نصب یک نرم افزار تلفن همراه برای خود هشدارهایی در طول روز تنظیم می کند که ویژگی اصلی این هشدارها بر پایه مکان تنظیم شده است و نه مانند معمول این نرم افزارها که بر اساس زمان هشدار می دهند. در این سیستم کاربر هنگام نزدیک شدن به محل مورد نظر با هشدار یادآوری، مواجه می شود.

در دور فعلی مسابقات یک رای گیری اینترنتی در حال برگزاری است که این تیم برای موفقیت در آن باید به رتبه دوم آسیا برسد. این در حالی است که رتبه فعلی آنها رتبه چهارم است و تیم های بالاتر هم از کشور هند هستند که بسیار در زمینه IT فعال مي باشند. لذا مي توان با راي دادن به اين تيم اصفهاني و ايراني، نام ايران را درخشان تر از پيش نمود.

 ضمن آرزوی موفقیت برای این تیم ۷ نفره، در زیر مراحل ثبت رای به صورت تصویری برای خوانندگان محترم آورده شده است:

در مرحله اول برای رای دادن باید به آدرس زیر بروید و مراحلي را كه در ادامه اين مطلب آمده اجرا كنيد:

http://app2.pitchburner.com/upglobal/championship/pitch?evtid=406940&group=415348&subid=472605

۱- در این قسمت با شکل زیر مواجه می شوید، روی قسمتی که با فلش قرمز مشخص شده، کلیک کنید

alt

۲- در این قسمت اگر اکانت فیسبوک دارید روی قسمت دوم کلیک کنید تا به وسیله آن در رای گیری شرکت کنید و اگر اکانت فیسبوک ندارید روی قسمت ” یک ” کلیک کنید تا با یک ثبت نام ساده با ایمیل رای دهید. واگر هم پيش از اين ثبت نام نموده ايد، فيلدهاي ۳ و چهار را وارد كنيد.

alt

۳- در قسمت ثبت نام به ترتیب یک ایمیل معتبر، نام و نام خانوادگی دلخواه و یک رمز حداقل چهارحرفی و تکرار آن را وارید کنید و دکمه CREAT ACCOUNT را بزنید

alt

۴- بعد از طی این سه مرحله با موفقیت امکان رای دادن برای شما فراهم می شود و با زدن محل نشان داده شده در شکل زیر، رای شما ثبت می شود

alt

سپس  به لینک زیر بروید و در رای گیری که مخصوص گروه های با سرگروه خانم است(خانم ناظم الرعایا سرگروه رورا هستند)، شرکت کنید

http://app2.pitchburner.com/upglobal/womens/pitch?evtid=406940&group=415354&subid=472605

در پایان این نکته را هم مد نظر داشته باشید.

اگر چند ایمیل فعال دارید، میتوانید با هرکدام آنها جداگانه رای بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi