جمعه، 14 آذر 93 - 05:45

gsmarena_0013

Janus Friis و تیمی از توسعه دهندگان کارکشته، اخیرا اپلیکیشنی با نام Wire منتشر کرده اند که چیزی فراتر از یک سرویس چت معمولی است و اتصال دهنده ویژگی های منحصر به فرد شبکه های اجتماعی و سرویس های گفتگوی دیگر است.می توانید صدای تان را ضبط کنید و به صورت پیام بفرستید، یا از طریق ساندکلاود و یوتوب ترک یا ویدیویی را به اشتراک بگذارید، همانند فیسبوک می توانید تصاویر خود را هم به اشتراک بگذارید.

Wire تمام سرویس های پیام رسان شما را به صورت یک جا در اختیارتان قرار می دهد. این اپلیکیشن برای سیستم عامل های اندروید، iOS (آیفون و آیپد) و مکینتاش عرضه شده که در آینده نزدیک نسخه مرورگر آن هم آماده خواهد شد.اولین نکته ای که در وایر نظر شما را جلب خواهد کرد، رابط کاربری خاص و زیبای آن است. شما در این اپلیکیشن می توان گفت ساده ترین طراحی را خواهید دید و جسچرهای حرکتی رکن اساسی آن را تشکیل می دهد.

tumblr_nfv7db4kaU1tt3bkao1_1280.0

همانطور که گفتیم شما در اپلیکیشن وایر می توانید پیغام های خود را به دوستان تان، به صورت متنی، صوتی، ویدیویی و تصویری بفرستید. همچنین قابلیت تماس اینترنتی هم در این اپلیکیشن برای کاربران مهیا شده و تقریبا با کیفیت بسیار خوبی -بسته به وضعیت اینترنت شما- صدای ۲ طرف مکالمه را منتقل می کند.اپلیکیشن وایر پیوستگی خوبی با سرویسهایی همچون یوتیوب و ساندکلاد دارد. بدین ترتیب که لینک ارسالی یا دریافتی شما در همان صفحه پخش خواهد شد.

اپلیکیشن Wire که توسط موسس اسکایپ عرضه شده در ابتدای راه خود است و قطعا در آینده می تواند به تمام تلفن های هوشمند و رایانه ها راه پیدا کند. ما هم به شما پیشنهاد می کنیم تا تجربه این اپلیکیشن را از دست ندهید.وایر در حال حاضر برای سیستم عامل های اندروید (۴.۴ به بالا)، iOS (نسخه ۸) و OS X (موریکس ۱۰.۹) آماده عرضه شده و طبق وعده سازندگان آن، به زودی برای مرورگرها هم عرضه خواهد شد.
دیدگاهتان را بنویسید

logo-samandehi