یکشنبه، 30 آذر 93 - 04:45پزشک

پیدا کردن یک پزشک خوب و دارای تاییدیه سازمان نظام پزشکی برای بیماران و خانواده هایشان اهمیت بسیاری دارد. مخصوصا وقتی که نام فرد مورد نظر را بدانند و دنبال آدرس او بگردند.حتی برخی مواقع افراد تنها اطلاعی که از یک پزشک دارند شماره ی نظام پزشکی اوست که پیدا کردن وی از این طریق نیز ابداً کار ساده ای به حساب نمی آید.با راهکاری که در این مطلب به آن اشاره می کنیم شما می توانید ضمن جستجوی موارد ذکر شده، حتی بر اساس تخصص و آدرس، پزشک یا پزشکان مورد نظر خود را بایبد.

موتور جستجوی پزشک

در سامانه مذکور می توانید پزشکانی که توسط سازمان نظام پزشکی مورد تایید هستند، را جستجو کرده و اطلاعات آنها را مشاهده کنید. البته صحت و به روزرسانی پایگاه داده این موتور جستجو به عهده سازمان مذکور بوده و دیجیاتو در قبال آنها هیچ تعهدی ندارد.

موتور جستجوی پزشک

همانطور که در تصویر بالا می بینید، دو راه جستجو توسط سازمان نظام پزشکی ارائه می شود. یکی بر مبنای شماره پزشکی و دیگری بر اساس مشخصات پزشک.

جستجو بر اساس شماره نظام پزشکی

جستجو بر اساس مشخصات پزشک

در قسمت اول حتما باید شماره نظام پزشکی فرد مورد نظر را داشته باشید تا بتوانید جستجو را انجام دهید. به نظر می آید این بخش از سایت کمتر مورد استفاده قرار می گیرد.

اما جستجو بر اساس مشخصات دیگر پزشک یک سرویس پر کار برد است. فیلدهایی که در این قسمت از کاربر دریافت می شود عبارتند از: نام، نام خانوادگی، شهر مطب، رشته تخصصی آدرس مطاب جنسیت و کد مرکز.

قابلیت انتخاب حداقل یک فیلد سبب شده که علاوه بر جستجو برای یک فرد خاص، بتوان بر اساس شهر مطب، جنسیت، رشته تخصصی و حتی آدرس نیز پزشکان را جستجو کرد.

به عنوان مثال: اگر شهروند تهرانی مبتلا به بیماری کلیوی بخواهد پزشکی در زمینه فوق تخصص بیماری های کلیوی پیدا کند می تواند فیلد شهر مطب و رشته تخصصی را وارد کرده تا سایت لیستی از پزشکان مورد نظر در اختیارش قرار دهد.

جستجو برای فوق تخصص بیماری های کلیه بالغین

پس از کلیک کردن بر روی دکمه جستجو، لیست زیر برای فرد نمایش داده می شود.

نمایش نتایج برای جستجوی بالا

حالا کافی است برای دیدن اطلاعات بر روی گزینه نمایش کلیک کند تا پس از تکمیل کد امنیتی وارد صفحه اطلاعات پزشک مورد نظر شود.

مشخصات پزشک

 

دیدگاهتان را بنویسید

logo-samandehi