سه شنبه، 09 دی 93 - 10:36

 

IMG17385396.png
جشنواره ایده و طراحی اپلیکیشن های تلفن همراه ۲۸ بهمن ماه در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.به گزارش خبرنگار مهر، ثبت نام ایده و اپلیکیشن در سلسله مسابقات طراحی اپلیکیشن – جشنواره وصل – آغاز شد و تا ۱۵ بهمن ماه ادامه داد.این جشنواره با رویکرد گردآوری برنامه‌نویسان مختلف، تشویق کاربران تلفن همراه در جهت استفاده از برنامه‌های تولیدی و اقدام به فرهنگ‌سازی عمومی برگزار می شود.

برنامه‌های جشنواره وصل شامل مسابقه ایده‌های برتر برنامه‌های تلفن همراه، مسابقه اپلیکیشن‌های عمومی، مسابقه اپلیکیشن‌های بازی، مسابقه اپلیکیشن‌های سازمانی و برگزاری دوره های آموزشی مرتبط و غیرحضوری است.

توسعه دهندگان اپلیکیشن و علاقه‌مندان به اپلیکیشن‌های عمومی، بازی و تخصصی موبایل تا ۱۵ بهمن سال جاری فرصت دارند، ایده‌های جدید و کاربردی و همچنین طرح‌های اپلیکیشن خود را در حوزه های مختلف اجتماعی، ورزشی، تفریحی، فرهنگی، آموزشی، بازی و سرگرمی و تخصصی از طریق وبسایت جشنواره وصل festival.vaslab.ir ثبت کرده و در مسابقات مختلف این جشنواره شرکت کنند.

طرح‌های ارسالی توسط داوران و ارزیابان جشنواره مورد بررسی قرار خواهد گرفت و برندگان در تاریخ ۲۸ بهمن ۹۳ و در برنامه اختتامیه جشنواره وصل معرفی شده و از آنان تقدیر خواهد شد.

جوایز مسابقات جشنواره وصل شامل موارد زیر است:

مسابقه ایده‌های برتر برنامه‌های تلفن همراه : ۶ جایزه یک میلیون تومانی

مسابقه اپلیکیشن‌های عمومی: یک جایزه ۶ میلیون تومانی، یک جایزه ۵ میلیون تومانی و یک جایزه ۴ میلیون تومانی

مسابقه اپلیکیشن‌های بازی: یک جایزه ۶ میلیون تومانی، یک جایزه ۵ میلیون تومانی و یک جایزه ۴ میلیون تومانی

مسابقه اپلیکیشن‌های سازمانی: جایزه این مسابقه با توجه به پیشنهاد هر سازمان در سایت جشنواره اعلام می‌شود.

با توجه به حمایت سازمان‌های مختلف از این مسابقه، پس از معرفی حوزه مورد نظر سازمان، متقاضیان شرکت در مسابقه، تا ۱۵ بهمن فرصت دارند تا اپلیکیشن پیشنهادی خود را به سایت جشنواره ارسال کنند.

جوایز مسابقه بر اساس انتخاب سازمان و در روز مراسم اختتامیه جشنواره به بهترین اپلیکیشن‌های ارسالی، اعطا خواهد شد.

اطلاع از جزئیات بیشتر مرتبط با این جشنواره در نشانی اینترنتی  festival@vaslab.ir دردسترس است.

logo-samandehi