دوشنبه، 15 دی 93 - 07:01

 

به نظر می رسد بیشتر ما سعی در بهتر خوابیدن داریم. در حال حاضر اپلیکیشن ها و گجت های بسیار زیادی وجود دارند که کمک می کنند آسوده تر بخوابیم. کمپانی Sevenhugs وسیله ای را ساخته که این هدف را برای کل افراد یک خانواده انجام می دهد.

tumblr_nhjlbvi6DU1td8fjco2_1280__1_.0

این محصول در اصل یک هاب بوده که کمپانی مذکور نام HugOne بر آن نهاده است. این هاب که به تعدادی Minihug دیگر متصل می شود،‌ خواب همه افراد یک خانواده را تحت نظر گرفته و آن را پایش می کند. هر Minihug در لبه تخت هر فرد قرار می گیرد.

tumblr_nhjlbvi6DU1td8fjco3_1280.0

زمانی که شخصی وارد تخت شود مینی هاگ ها حضور وی را تشخیص داده و فعالیت های او را در تخت خواب نظیر غلت زدن هنگام خواب،‌ زمان به خواب رفتن و بیدار شدن را پایش می نماید. تمام این اطلاعات سپس به اپلیکیشن اندروید یا iOS تلفن هوشمند منتقل خواهد شد.

هیچکدام از تکنولوژی های مذکور چیز جدیدی برای عرضه ندارند و قبلا بارها در دستگاه های مختلف با آن ها کار کرده ایم. هدفی که Sevenhugs دنبال می کند این است که این سنجش را برای تمام افراد یک خانواده انجام داده و از این رو والدین را ترغیب به استفاده از دستگاه مذکور برای سنجش میزان و چگونگی خواب فرزندانشان می کند.

اطلاعاتی مانند اینکه چه زمان فرزند آنها به خواب رفته و اینکه چه مقدار خوابیده و یا پیشنهاداتی مبنی بر اینکه فرزند آن ها به اندازه کافی خوابیده و الان وقت مناسبی برای بیدار کردن اوست. تمام این موارد می توانند به والدین کمک کرده تا اندکی از بار مسئولیت هایشان کاسته شود.

tumblr_nhjlbvi6DU1td8fjco5_1280.0

HugOne می تواند میزان رطوبت هوا و همچنین کیفیت آن را اندازه گیری کند، همچنین قابلیت اتصال به یک کنترل کننده هوشمند هواست تا دما را طبق میل شما نگه دارد.این محصول امروز در حالی معرفی شد که به شکل فیزیکی در نمایشگاه حضور نداشته و کمپانی تولید کننده صرفا به چند تصویر برای معرفی آن بسنده کرد. کمپانی Sevenhugs عرضه این محصول را به ماه مارس موکول کرده است.

قیمت این محصول که به همراه دو مینی هاگ عرضه خواهد شد برابر با ۱۶۹ دلار خواهد بود. اگر خانواده پر جمعیت تری داشته و نیاز به هاگ های بیشتری دارید، هر هاگ اضافه قیمتی معادل ۳۹ دلار خواهد داشت. لازم به ذکر است که HugOne قابلیت پشتیبانی از ۶ هاگ را به شکل همزمان داراست.

کلیه‌ی مقالات مربوط به نمایشگاه را در اینجا  مشاهده کنید.

logo-samandehi