پنجشنبه، 18 دی 93 - 04:14

به همت دانشگاه پیام نور اولین همایش ملی چالش های مدیریت فناوری اطلاعات در سازمان ها و صنایع بهمن ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.

r_1_141109005446

دکتر امیر هوشنگ تاجفر دبیر علمی همایش اعلام کرد : هم‏زمان با رشد روز افزون فناوری اطلاعات در عصر حاضر و همچنین گسترش مدیریت سازمانی با تکیه بر مباحث فناوری اطلاعات توجه به چالش‏های و مشکلات در این حوزه به یک امر ضروری مبدل شده است.

final poster111

دبیر علمی همایش مدیریت فناوری اطلاعات در ادامه عنوان کرد : امروزه درصد قابل توجهي از پروژه‌هاي فناوري اطلاعات با شكست مواجه شده و درصد بالاتري با چالش‌هاي مختلفي، از جمله ديركرد زماني، هزينه‌هاي پيشبيني نشده، كيفيت پايين خروجي‌ها و عدم پوشش كامل اسكوپ يا گستره تعريف شده، روبرو می‏باشند.

وی افزود: تقريباً اغلب اين مشكلات ريشه مديريتي دارد، كه به دلايل مختلفي براي ساز‌مان‌ها ايجاد مي‌گردد. اين مشكلات و چالش‌ها مختص كشور خاصي نيست، و به نوعي در تمامي كشور‌ها و تقريباً در تمام سازمان‌ها و صنايع وجود دارد.

ایشان اعتقاد داشتند که این همایش با در نظر گرفتن چالش‏های موجود در حوزه مدیریت فناوری اطلاعات در سازمان‏ها و صنایع و به منظور ایجاد فضایی برای ارائه نظرات کارشناسان صنعت و دانشگاه طراحی شده است

سایت همایش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi