دوشنبه، 29 دی 93 - 05:44

111148_631

بیشتر جوانان هنگام ازدواج نیاز به حمایت مالی دارند تا بتوانند زندگی مشترکشان را آغاز نماید. این پشتیبانی مالی از طرف خانواده های زوجین یا از طریق دریافت وام های ازدواج انجام می شود.فراگیر ترین تسهیلات در این زمینه، وام ازدواجی است که از طرف دولت و تحت نظارت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به زوج های جوان اعطا می گردد.در این حمایت مالی، از طریق تامین اعتبارات دولت، زوج های جوان مبلغ ۶ میلیون تومان (سه میلیون تومان برای هر نفر) را به عنوان تسهیلات ازدواج از بانک های عامل دریافت می کنند. وام مذکور با کارمزد ۴ درصد و طی ۳ سال (۳۶ ماه) باید باز پرداخت شود.

فرم درخواست وام – سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج

با ورود به این صفحه اینترنتی، فرم درخواست وام ازدواج نمایش داده می شود که دارای فیلد های بسیاری است.

1

اطلاعات شما به صورت یکجا و بدون بخش بندی، دریافت می شود اما می توان گفت فرم مذکور شامل سه دسته فیلد، داده های هویت شخصی، ازدواج و تماس با شما است.

2

پس از وارد نمودن اطلاعات خواسته شده صفحه اول، در مرحله بعد باید نام یکی از بانک های عامل در استان خود را انتخاب نموده و شعبه پیشنهادی را تعیین کنید.

3

در پایان نیز اطلاعات ثبت شده به همراه کد رهگیری، مانند تصویر زیر به شما نمایش داده می شود.

4

شما می توانید کد رهگیری را یادداشت، ذخیره یا چاپ نمایید تا با مراجعه به صفحه مشاهده وضعیت از مراحل پاسخ به درخواستتان با خبر شوید. در صورت گم کردن کد مذکور از صفحه بازیابی کد رهگیری اقدام کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

logo-samandehi