یکشنبه، 19 بهمن 93 - 05:17

Google Play Music

همانطور که گوگل سال ها پیش خبر داده بود، قصد دارد سرویس هایش را چنان زیاد کند که به اندازه عدد یک به همراه ۱۰۰ صفر باشد. این ادعای گوگل چندان بی راهه هم نبوده چرا که در حال راه اندازی سرویس های جدیدی است که بتواند به طور همه جانبه روی زندگی کاربران تسلط داشته باشد.

Google Play Music

اخیرا سرویس جدیدی از گوگل معرفی شده که حکم موزیک پلیر گوگل است و نامش Google Play Music است.Google Play Music سرویسی از گوگل است که حاوی هزاران موسیقی است که به شما کمک می کند موسیقی های دلخواه خود را از آن دریافت کنید و هر وقت که بخواهید گوش کنید. علاوه بر این بانک موسیقی می توانید موسیقی های خود را به لیست های این بانک بیفزایید.

زمانی که شما موسیقی مورد نظر خود را به این برنامه معرفی کنید، نیازی نیست که نگران حجم حافظه گوشی خود باشید. بدین صورت می توانید به راحتی هر جا و هر زمان که به نت دسترسی دارید موسیقی مورد نظر خود را گوش دهید.

علاوه بر اینکه می توانید از این برنامه به طور آنلاین استفاده کنید، می توانید موسیقی هایی که روی گوشی خود ذخیره کرده اید را با Google Play Music پخش کنید و این قابلیت برتر این نرم افزار است که دارای سرویس دهی آنلاین و آفلاین است.این نرم افزار در به روز رسانی اخیر خود، با رابط کاربری جدید و زیبایی به ادامه زندگی دیجیتالی خود ادامه داده است. بدین صورت می توانید به راحتی برنامه را از سرویس هایی نظیر بازار، گوگل پلی یا … دانلود نموده و با آن کار کنید.قطعا اگر یکبار از این برنامه استفاده کنید، بخاطر رابط کاربری ساده و روان، و طراحی زیبای آن، برای همیشه از آن استفاده خواهید کرد.

logo-samandehi