سه شنبه، 28 بهمن 93 - 12:56

 Untitled-1

نخستین گردهمایی توسعه‌دهندگان بازار اندروید ۳۰ بهمن ماه در سالن همایش رازی برگزار خواهد شد.این گردهمایی فرصتی برای نزدیکی و گفتگو بین فعالان داخلی و خارجی از جمله توسعه‌دهندگان، مدیران محصول، سرمایه‌گذاران و کافه ‌بازار است.
پنج‌شنبه‌‌بازار نخستین گردهمایی سالانه توسعه‌دهندگان بازار اندروید است که در آن جهت‌گیری‌های اصلی این صنعت در یک سال آینده با حضور همه فعالان و علاقه‌مندان ترسیم خواهد شد. محور اصلی سخنرانی‌ها و کارگاه‌های اولین دوره، توسعه برنامه‌های بومی برای ابزارهای هوشمند است. امین امیرشریفی، مدیر بازاریابی کافه‌بازار اعلام کرد: «هدف اصلی این گردهمایی یک‌روزه که برای اولین بار در کشور برگزار می‌شود، شبکه‌سازی و نزدیک شدن افرادی است که به نوعی در صنعت برنامه‌های موبایل فعال هستند. ضمن این که همزمان با این برنامه کارگاه‌های آموزشی مختلفی برگزار خواهد شد تا کارشناسان فنی کافه‌بازار و نیز سایر متخصصین ایرانی و خارجی، نکات مثبتی را به توسعه‌دهندگان آموزش دهند.» او همچنین بیان کرد: «خوشبختانه توسعه‌دهندگان از برگزاری این گردهمایی استقبال چشمگیری کرده‌اند و این باعث شده که بلیت‌ها تقریباً از یک ماه پیش از آغاز رویداد تمام شوند. خیلی‌ها هم علاقه‌مند بودند که تکمیل ظرفیت مانع حضورشان در این برنامه شد. امیدواریم در سال بعد بتوانیم همایش بزرگتری برگزار کنیم تا همه علاقه‌مندان در آن حاضر باشند.»
این همایش با سخنرانی حسام آرمندهی (مدیرعامل و بنیان‌گذار کافه‌بازار) آغاز خواهد شد که باید در آن منتظر شنیدن آمار و ارقام جذابی از صنعت موبایل در ایران باشیم. در ادامه نیز ۲ پنل تحت عناوین تأمین سرمایه کسب و کارهای مبتنی بر موبایل و ساخت بازی برای ابزارهای هوشمند و ۶ کارگاه تخصصی برگزار خواهد شد.
از جمله سخنرانان این برنامه می‌توان به مهندس نصرالله جهانگرد (معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران)، امین‌رضا وهوشی (مدیرعامل شرکت رهنما)، مجید زمانی(مدیر عامل شرکت تأمین سرمایه کاردان)، احمد رضا مسرور (مدیرعامل شتاب دهنده دیموند)، حمید محمدی (مدیر عامل دیجی‌کالا) و حسن کریمی قدوسی (قائم مقام بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای) اشاره کرد.
علاقمندان برای آشنایی بیشتر با این گردهمایی و کارگاه‌های آموزشی آن می‌توانند به پایگاه اینترنتی ۵shanbe.cafebazaar.ir مراجعه کنند و یا این رویداد را در شبکه‌های اجتماعی با هشتگ‌های #۵ShanbeBazaar و #۵شنبه_بازار دنبال نمایند.

logo-samandehi