دوشنبه، 11 اسفند 93 - 11:27

1607086

۳۰ طرح منتخب دومین دوره جایزه چالش نوآورانه ، روز چهارشنبه ۱۳اسفندماه ۹۳ از طریق سایت جایزه چالش نوآورانه اعلام خواهند شد. بهناز آریا مسئول کمیته اجرایی دومین جایزه چالش نوآورانه با اعلام این خبر گفت: در دومین دوره این جایزه ۱۴۰نفر ثبت نام کردند که از این میان، حدود ۸۰ طرح “راه اندازی کسب و کارهای شخصی بر مبنای ICT ” به دبیرخانه برگزاری این جایزه ارسال شده است.

وی ادامه داد: پس از بررسی دقیق طرح ها از سوی کمیته داوران برگزاری این جایزه، از میان طرح هایی که شرایط لازم جهت شرکت در مسابقه را رعایت کرده باشند، ۳۰ طرح انتخاب شده و روز ۱۳ اسفندماه از طریق سایت چالش با آدرس chalesh.tehrannsr.org اعلام خواهد شد.

مسئول کمیته اجرایی دومین جایزه چالش نوآورانه درخصوص اعلام برندگان نهایی دومین جایزه چالش نوآورانه گفت: صاحبان ۳۰ طرح منتخب، در روز ۲۰ اسفندماه ۹۳ در طی برگزاری مراسم دومین جایزه چالش نوآورانه، به ارائه و تشریح طرح در مقابل داوران می پردازند و از میان این ۳۰ طرح، در نهایت ۱۵ طرح به عنوان طرح های برنده چالش دوم انتخاب خواهند شد.

به گفته آریا، برندگان این دوره از جایزه چالش نوآورانه، یک ماه فرصت پیاده سازی اولیه طرح خود را برای دریافت جایزه خواهند داشت.

مسئول کمیته اجرایی دومین جایزه چالش نوآورانه با اشاره به برگزاری دوره آموزشی برای شرکت کنندگان این جایزه گفت: در این دوره از چالش و در راستای بهبود ارائه طرح ها و به نتیجه رسیدن آنها، دو مرحله آموزش برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است.

آریا افزود: مرحله اول آموزش که پیش از برگزاری چالش و به صورت آموزش آنلاین است، برای ۳۰ طرح منتخب اولیه در تاریخ ۱۶ اسفند ماه با موضوع تکنیک ها و روش های ارائه ایده برگزار می شود؛ مرحله دوم آموزش ها پس از برگزاری چالش و برای ۱۵ برنده به صورت آنلاین و حضوری، تحت عناوینی همچون آشنایی با مدل تجاری، مدل تبلیغات وغیره برگزار خواهد شد.

مسئول کمیته برگزاری دومین جایزه چالش نوآورانه ادامه داد: این آموزش ها نیز با همکاری سازمان نصر تهران، انجمن تشکل های ICT عرب (اجمع) و جمعی از متخصصان و مربیان کارآفرینی مجرب در حوزه فناوری اطلاعات برگزار می شود و تلاش خواهیم کرد در این دوره و در دوره های آتی، آموزش و مربیگری را به عنوان بخشی از فعالیت های اصلی چالش نوآورانه درنظر گرفته و آن را گسترش دهیم.

به گزارش مهر، سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران با همکاری انجمن تشکل‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات کشورهای عرب (اجمع)، دوره دوم چالش نوآورانه را برگزار می کند.

این برنامه ویژه‌ حمایت از جوانان ایرانی خلاق جهت راه‌انداری کسب‌و‌کارهای شخصی برنامه‌ریزی شده است و در این برنامه حمایت‌های مالی و معنوی از جوانان کارآفرین زیر ۳۰ سال و دارای طرح‌های خلاقانه در زمینه‌های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات با قابلیت پیاده‌سازی در مدت‌زمان یک ماه پیش‌بینی شده است.

منبع

logo-samandehi