چهارشنبه، 13 اسفند 93 - 12:19

اچ‌تی‌سی در کنفرانس جهانی موبایل امسال با پرچم‌دار خود، یک دستبند سلامت و هدست واقعیت مجازی حضور پیدا کرد. پرچم‌دار کمپانی تایوانی برای رقابت با دستگاه‌های برتر جدید کمپانی‌های اندرویدی به آخرین مشخصات روز دنیا مجهز شده اما اچ‌تی‌سی تغییر زیادی در طراحی دستگاه به وجود نیاورده است.

اچ‌تی‌سی در کنفرانس MWC 2015 بارسلونا نشان داد که بازار‌های مختلفی را زیر نظر دارد و قصد ورود قدرتمند به بازار محصولات پوشیدنی را کرده است. در ادامه جمع بندی از تمام مطالب منتشر شده در زومیت پیرامون محصولات معرفی شده توسط اچ‌تی‌سی خواهیم داشت. با زومیت همراه باشید.

رونمایی گوشی HTC One M9

تصاویر زیادی قبل از معرفی رسمی وان M9 فاش شد و بسیاری معتقد بودند این تصاویر تنها با کمی تغییرات در وان M8 به وجود آمده‌اند و تصاویر رسمی این پرچم‌دار نیستند. اما اینطور که پیدا است اچ‌تی‌سی به دنبال ایجاد تغییرات زیادی در وان M9 نبوده و از طراحی پرچم‌دار سال قبل خود نیز راضی بوده است. می‌توانید با کلیک بر روی عنوان بالا، مطلب کامل معرفی جدیدترین پرچم‌دار کمپانی مشهور تایوانی را مطالعه کنید.

htc-1
اچ‌تی‌سی هدست واقعیت مجازی خود را با نام Vive معرفی کرد

در کنار معرفی پرچم‌دار جدید، اچ‌تی‌سی یک هدست واقعیت مجازی با نام Vive معرفی کرد. مدیر عامل اچ‌تی‌سی درباره این هدست واقعیت مجازی اینطور می‌گوید: «ما معتقدیم واقعیت مجازی نحوه‌ی تعامل با دنیا را دچار تحول می‌کند. به زودی تکنولوژی واقعیت مجازی همه دنیا فرا خواهم گرفت. {با این گجت می‌توانید} در کنسرت‌ها شرکت‌کنید، تاریخ یاد بگیرید، خاطرات خود را مرور کنید و وارد دنیای مجازی در حوزه‌های مختلف شوید.»

htc-6

اولین دستبند هوشمند اچ‌تی‌سی با عنوان Grip معرفی شد

کمپانی‌های زیادی به عرصه تولید دستبند‌های سلامتی وارد شده‌اند اما اچ‌تی‌سی به تازگی از اولین نسل دستبند‌های خود با عنوان Grip در MWC 2015 رونمایی کرد. در این مطلب بیشتر با دستبند اچ‌تی‌سی آشنا شوید.

htc-8


دیدگاهتان را بنویسید

logo-samandehi