پنجشنبه، 14 اسفند 93 - 10:52

GSMA گروهی که مسئولیت برگزاری نمایشگاه MWC بارسولن را دارند به رسم هر سال برترین موبایل، برترین تبلت، برترین بازی، برترین نرم افزار و برترین ابزار هوشمند سال را انتخاب کرده اند. و اما به نظر شما نتیجه چیست؟ چه دستگاهی برترین تبلت سال و یا چه دستگاهی برترین تلفن همراه هوشمند سال از نگاه GSMA شده است؟ شاید گزینه های غیر قابل پیش بینی باشند اما با ترنجی همراه باشید تا ببینیم کدام شرکت ها توانسته اند این مقام ها را از آن خود کنند.

برترین تبلت سال ۲۰۱۵

سرفیس پرو3

سرفیس پرو 3

بله، این مقام به تبلت انقلابی سرفیس پرو۳ از شرکت مایکروسافت می رسد. تبلتی که از نظر مهندسی یک شاهکار طراحی است و از نظر عملکرد واقعا بی نظیر، تنها ایرادی که در آن می توان دید عدم تناسب برنامه ها با این رزلوشن ۲۱۶۰*۱۴۴۰ و البته اینکه به دلیل وزن بالای آن، برای استفاده یک دستی کاملا سنگین خواهد بود. می توانید نقد و بررسی سرفیس پرو ۳ را از ترنجی بخوانید.

برترین تلفن های همراه هوشمند سال ۲۰۱۵

جی3آیفون 6

مقام برترین موبایل سال ۲۰۱۵ از نگاه GSMA به دو دستگاه ارایه می شود، الجی جی۳ و آیفون ۶ به صورت همزمان برترین موبایل سال ۲۰۱۵ هستند. الجی جی ۳ اولین موبایل با نمایشگر QHD که به صورت جهانی به بازار عرضه شد و نوآوری هایی مثل فوکوس لیزری را با خود به همراه داشت و البته در طراحی و از نظر جمع و جور ساختن یک شاهکار طراحی به نظر می رسد. آیفون ۶ شرکت اپل دستگاهی بسیار خوش ساخت، ساخته شده از آلومینیوم یک پارچه و اولین آیفون اپل با اندازه ۴٫۷ اینچی این شرکت است. دستگاهی که نمونه بی نطیری از یک پارچه بودن نرم افزار و سخت افزار به شما می رود.

برترین پایین رده سال ۲۰۱۵

moto e mobile

موتو ای ۲۰۱۴ (Moto E) برنده لقب برترین پایین رده سال شده است. یک دستگاه دو سیم کارته که مشخصات آن دقیقا برای یک پایین رده خوب است و از نظر قیمتی و پشتیبانی می تواند دستگاهی موفق تر از دیگر هم رده های خود باشد.

برترین ساعت هوشمند سال ۲۰۱۵

moto 360 watch

موتورولا سال خوبی را پشت سر گذاشته است و به نظر ما بیشتر این موفقت را مدیون دوره تحت اختیار گوگل بودنش است. ساعت هوشمند موتورولا اولین دستگاه هوشمند پوشیدنی همراه با نمایشگر دایره ای بود. دستگاهی که طراحی بسیار جذاب و عالی داشت و همچنان یکی از بهترین ابزارهای هوشمند جانبی است.

ساعت هوشمند موتورولا

برترین نرم افزار امنیتی سال ۲۰۱۵

Samsung Knoxx

سامسونگ ناکس (Samsung Knoxx) به عنوان برترین نرم افزار امنیتی سال ۲۰۱۵ شناخته شد. نرم افزاری که می تواند بین محیط کار و محیط زندگی نرمال شما تفاوت قائل شود به شکل ایمنی از این دو محافظت کند. گویا سامسونگ سال ۲۰۱۵ خوبی را پشت سر نگذاشته است و تنها به همین جایزه اکتفا کرده است.

برترین بازی سال ۲۰۱۵

Asphalt-8-Airborn-Gameloft-1

آسفالت ۸ یکی از برترین عنوان های بازی های همراه سال است که واقعا هیجان انگیز است و برای هر پلتفرمی موجود است. از بازی کردن آن سیر نمی شوید البته اگر با تخیلی بالای سازنده بازی کنار بیایید!نظر شما درباره این انتخاب ها چیست؟ گزینه شما برای هر زمینه کدام دستگاه ها یا برنامه ها است؟ برای لیست کامل جایزه های امسال به لینک زیر مراجعه کنید:

لینک جوایز سال ۲۰۱۵ GSMA

منبع

logo-samandehi