شنبه، 23 اسفند 93 - 12:22

kharid-sharj

اگر سیم کارت شما اعتباری باشد حتماً تا حالا برای خریدن شارژ روش‌های مختلفی را امتحان کرده‌اید. مدتی است که نرم افزارهایی برای این هدف در استورهای مختلف اندرویدی ارائه شده و امروز قصد داریم بهترین آنها را به شما معرفی کنیم.نکته جالب این است که با وجود ظهور چند ساله ی گوشی های هوشمند و انواع نرم افزارهای کاربردی برای استفاده از قابلیت‌های بی‌شمار سیستم عاملی مانند اندروید، ارائه دهندگان خدمات مرتبط با شارژ خیلی دیر به فکر ساختن نرم افزاری قابل اتکا برای خرید شارژ افتادند.

1

با ظهور تلفن‌های هوشمند اندرویدی، بسیاری از روش‌های قدیمی جای خود را به خرید نرم‌افزاری شارژ دادند، روشی که هم هوشمندانه‌تر و هم ساده‌تر است.نرم‌افزار imbazar با بسیاری از نرم‌افزار‌های خرید شارژ که در بازارهای مختلف اندروید وجود دارند متفاوت است. این نرم‌افزار دارای رابط کاربری بسیار ساده و به عبارت بهتر کاربرپسند و چشم نواز است و در طراحی آن به جزئیات بسیاری توجه شده است.

9

در این نرم‌افزار می‌توانید بدون تعویض سیم‌کارت، برای هر شماره‌ای‌ که می‌خواهید شارژ بخرید. برای خرید شارژ برای شماره‌های دیگر خود و یا دیگر اعضای خانواده و دوستان، می‌توانید از دفترچه تلفن تعبیه شده در نرم‌افزار استفاده کنید. استفاده از لیست برگزیده‌ها در دفترچه تلفن نیز کاربری آن را بسیار راحت‌‌تر می‌کند.نمایش تاریخچه تمامی خرید‌ها از دیگر امکانات این نرم‌افزار است. خرید شارژ اینترنتی برای دریافت کد شارژ هم در این نرم‌افزار وجود دارد‪.‬ این امکان بیشتر مناسب کاربران همراه اول است که به صورت مستقیم امکان شارژ شگفت انگیز ندارند.‬‬

امکان شارژ مستقیم در این نرم افزار پیش بینی شده است.در این بخش میتوانید با ورود اطلاعات خود بدون درج پین سیم کارت خود را شارژ کنیدبخش دیگری در این نرم افزار وجود دارد که شما می توانید از طرح های تخفیفی اپراتورهای همراه اول و ایرانسل و .. آگاهی پیدا کنید و میتوانید در زمان مناسب از طرح تخفیفی خود بهره کامل را ببرید

مهمترین تفاوتی که این برنامه با دیگر برنامه ها دارد در این است که تمام درآمد حاصل از این برنامه به کودکان پی سرپرست اختصاص داده میشود که در سایت اصلی آن esharger.ir اشاراه شده است.

برای دانلود این برنامه میتوانید از لینک زیر استفاده کنید

دانلود برنامه

logo-samandehi