شنبه، 22 فروردین 94 - 11:49

611yO7DgG7L

تعداد بسیار بالای اپلیکیشن‌های اندروید، علاوه بر ویژگی‌های خوبی که برای این پلت‌فرم به همراه آورده است، باعث شده تا کاربران تعداد زیادی اپلیکیشن مختلف را در گوشی خود نصب و تست کنند و بعد از آن نیز زمان زیادی را صرف حذف این اپلیکیشن‌ها کنند.

Easy-Uninstaller

Easy Uninstaller اپلیکیشنی بسیار کاربردی در زمینه‌ی مدیریت نرم‌افزار‌های نصب شده در گوشی می‌باشد که با اولین اجرای آن لیستی کامل از تمام برنامه‌های نصب شده در گوشی‌تان را نمایش می‌دهد و شما می‌توانید به کمک آن اپلیکیشن‌های اضافه‌ی خود را با سرعت بالاتری حذف کنید. در حالت عادی برای حذف اپلیکیشن‌ها باید به بخش تنظیمات و Application Manager رفته و به نوبت وارد پنل آن‌ها شوید و گزینه‌ی Uninstall را انتخاب کنید. اما با کمک این اپلیکیشن شما قادر خواهید بود تا لیستی کامل از اپلیکیشن‌های نصب شده را به صورت یک‌جا مشاهده کنید و بعد از تیک زدن اپلیکیشن‌هایی که مایل به حذف آن‌ها هستید با کلیک روی گزینه‌ی Unistall به حذف دسته جمعی آن‌ها بپردازید که باعث صرفه‌جوبی در زمان مورد نیاز برای حذف آن‌ها می‌شود به خصوص هنگامی که قصد حذف کردن تعداد زیادی اپلیکیشن را داشته باشید.

easyu2n

محیط کاربری این اپلیکیشن بسیار سبک بوده به طوری که در اجرای آن با کوچکترین کندی سرعتی مواجه نخواهید شد. کار با Easy Unistaller نیز بسیار ساده است و هیچ‌گونه تنظیمات یا گزینه‌های اضافه و گیچ‌کننده در آن وجود ندارد و با اولین ورود به اپلیکیشن، حتی اگر قبلا تجربه‌ی کار با آن را نداشته باشید، به راحتی می‌توانید به حذف اپلیکیشن‌های اضافه‌ی خود بپردازید. حذف دسته‌ای برنامه ها، دارا بودن آنتی‌ویروس (پشتیبانی از Trustlook)، بررسی میزران مصرف باتری توسط هر برنامه، حذف سریع با یک کلیک، نمایش نام برنامه، نسخه، زمان بروزرسانی و سایز، جستجوی برنامه‌ها بر اساس نام، حالت‌های مختلف مرتب کردن برنامه‌ها و… از دیگر ویژگی‌های این اپلیکیشن کاربردی هستند. برای دانلود نسخه‌ی رایگان این اپلیکیشن از لینک‌های زیر استفاده کنید.

logo-samandehi