شنبه، 29 فروردین 94 - 10:06

findmyfone-561x434

گوگل این‌بار پیداکردن دستگاه گمشده شما را راحت‌تر از قبل کرده است. اندروید دیوایس منیجر سرویسی است که می‌تواند شما را در پیداکردن تلفن و تبلت‌های گم‌شده کمک کند. برای دریافت اطلاعات کافیست که به منوی اندروید دیوایس منیجر اکانت خود وارد شوید. وارد شدن به منو با سرچ در گوگل صورت می‌پذیرد اما این بار گوگل راه راحت‌تری را برای کاربران پیدا کرده است.

از این پس شما می‌توانید تنها با دو حرکت موقعیت فعلی دستگاه خود را ببینید. کافیست که به omnibox گوگل در قسمت جستجو بروید و سپس “Find my phone” را سرچ کنید. حال موقعیت فعلی دستگاه شما در یک نقشه نشان داده می‌شود و برخلاف قبل دیگر نیاز نیست که به صفحه اصلی این سرویس بروید.

FindMyPhone_1024x512-1

این راه ساده به نظر می‌رسد اما اندروید دیوایس منیجر به شما اجازه نمی‌دهد تا در این حالت دستگاه خود را قفل و یا اطلاعات خود را پاک کنید و باید به همان صفحه اصلی این سرویس مراجعه کنید. در هنگام ورود با پیام Sign in  مواجه خواهید شد که برای امنیت بیشتر کاربران درنظر گرفته شده است.

 وقتی که در ماشین خود هستید اما احساس می‌کنید که تلفن شما گم شده است و فکر می‌کنید که نمی‌توانید آن را پیدا کنید تنها در این لحظه کافیست بدانید که کامپیوتر شما کجا است و اگر الان از گوگل در کامپیوتر خود بپرسید “find your Android phone”، نشان خواهد داد که تلفن شما در کجا قرار دارد. برای استفاده کردن از این ویژگی باید از آخرین نسخه برنامه Google app استفاده کنید! نظر شما چیست؟

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi