دوشنبه، ۲۱ اردیبهشت ۹۴ - ۰۳:۲۱

advertiser-2

پس از اين كه سراب گلدكوئست كه به مخاطبان ناپخته خود و به ويژه جوانان، وعده پولدارشدن با سرمايه مختصر و ناچيز را می‌داد تا حدودي در ايران كمرنگ شد، اين بار نوبت ساير شركت‌هاي هرمی ‌است كه با پوشش و مدل کسب و کار جدید اعلام وجود می‌کنند. بر اساس اين گزارش، به تازگي شرکتی به نام ادروس(ADROWS) ايجاد شده است كه مدعی طراحی و توسعه سیستم کسب درآمد به وسیله متخصصان اینترنت و نخبگان بازاریاب است.

اين شركت از طریق نوعی فعاليت هرمی‌ ادعا دارد كه با در اختیار گذاشتن کالا، ابزار و استراتژی می‌تواند رموز درآمد واقعی از طریق اینترنت را به مشتریان خود نشان دهد. بدين‌ترتيب افراد با پرداخت مقداری پول كه طبق بررسي‌هاي انجام شده دريافته‌ايم حدود ۱۵-۱۰ ميليون تومان است، می‌توانند عضو ادروس شوند تا در آینده با به عضویت در آوردن چند نفر دیگر و رشد زیرمجموعه مشتریان به چند برابر حق عضویت دست پیدا کنند كه البته مستلزم اين امر است كه عضو مذكور حداقل ۲ نفر را به طور مستقیم به شرکت معرفی کند.

گردش مالی در اين نوع فعاليت‌هاي تجاري عموما یک سیکل کاذب است و در عمل از سرمایه خود اعضا به اعضاي ديگر به عنوان پورسانت پرداخت می‌شود. آنچه كه تمامی خوانندگان و علاقه‌مندان به همكاري با اين شركت‌ها بايد بدانند اين است ترسيم حساب‌هاي بانكي با صفرهاي غير قابل شمارش، ماشين لوكس و خانه آنچناني كه از طريق انجام اين فعاليت به آنها وعده داده می‌شود، رويايي بيش نيست. البته اين رويا گاهی تعبير هم می‌شود! اما نه براي اعضا، بلكه براي گردانندگان اصلي اين نوع تجارت‌ها! در ضمن آگاه باشيد كه فعالیت شركت‌هاي هرمی‌ در بسياري از کشورها از جمله ایران غیر قانونی شناخته شده ‌است و جرم است و از نظر شرعي نيز حرام محسوب می‌شود.

شرکت  پویاسازان

گروه آیسا

منبع

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi