جمعه، 25 اردیبهشت 94 - 11:45

kliddar_insta_5

استودیو سرخ یکی از تیم های فعال در حوزه برنامه نویسی تحت پلتفرم اندروید است .این استودیو برنامه های زیادی را ارایه دادند.برای مشاهده لیست برنامه های طراحی از سوی این تیم میتوانید از این لینک استفاده کنید.در این مطلب قصد داریم معرفی اجمالی از برنامه کلیددار داشته باشیم.پس با ما همراه باشید.

برنامه کلیددار، برنامه ای ساده و کاربردی برای حفظ و مدیریت رمزهای عبور است.برای همه ما پیش میاد که رمزی رو یادمون بره و بارها برای بازیابی اون تلاش کنیم! اما همیشه هم انقدر ساده نیست!در مکاتبات اداری و تکمیل فرم های اداری کلی سوال برای جواب دادن هست و جواب خیلی از اونها چندان ساده نیست…چندنفر از شما سریال شناسنامتون رو یادتونه؟

kliddar_insta_6

کلیددار تمام اطلاعات لازم رو به ترتیب میپرسه.

مدارک شخصی، سایت ها و شبکه های اجتماعی و سرویس های ایمیلت رو میتونی یکجا  به صورت دسته بندی همیشه همراه داشته باشی.در هر برگه ای که می سازید امکان اضافه کردن یادداشت می باشد.به زودی در هر برگه قابلیت های بیشتری را قرار خواهیم داد. از این جمله قابلیت گالری (اضافه کردن تصویر به هر برگه) و یادآور (امکان تنظیم هشدار برای یادآوری) می باشد.

Untitled-1

شما می توانید دفتر های شخصی خود و سوالات پیشفرض خود را وارد کنید.این دفتر میتواند یک لیست، مجموعه ای از رمزها و حتی دفتر خاطرات شخصی شما باشد.
کافیست دکمه اضافه را در بخش دفترچه ها کلیک کنید.

Untitled-2

 

در خصوص امنیت این برنامه باید گفت  که یک کلید ۴ رقمی محافظ تمامی رمزهای شماست و  هیچ دسترسی به اینترنت برای برنامه در نظر نگرفته شده تا امکان تبادل داده ها نباشد و اینکه تمامی رمزها و نوشتار های درون برنامه قفل گذاری شده اند تا هیچ تهدیدی امنیت برنامه را تهدید نکند.

پس این برنامه را نصب کنید و در بخش نظرات در خصوص این برنامه نظرات خود را بگویید

logo-samandehi