یکشنبه، 03 خرداد 94 - 08:55

1717766

دومین نمایشگاه صنعت بومی سایبری با رونمایی از ۱۸۰ محصول بومی در این حوزه آغاز به کار کرد.به گزارش خبرنگار مهر، دومین نمایشگاه صنعت بومی سایبری صبح امروز یکشنبه توسط مرکز ملی فضای مجازی و با همکاری سازمان پدافند غیر عامل و شرکت صنایع الکترونیک ایران آغاز به کار کرد.

در این نمایشگاه ۸۰ شرکت فن آور در حوزه امنیت فضای تبادل اطلاعات، ۱۸۰ محصول جدید خود را به عرضه نمایش عمومی گذاشتند.در این نمایشگاه بخشی از ظرفیت های آزمایشگاه های ارزیابی کمی و کیفی محصولات بومی کشور نیز حضور دارند. همچنین توسط ستاد میکروالکترونیک معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری بخشی از توانمندی های بومی در حوزه ساخت قطعات میکروالکترونیک نیز در این نمایشگاه در معرض بازدید عموم قرار گرفته است.

در دومین نمایشگاه صنعت بومی سایبری از ظرفیت های حمایتی ستادهای فناوری اطلاعات و میکروالکترونیک معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور و نیز سازمان پدافند غیر عامل و مرکز ملی فضای مجازی برای ارائه مشوق هایی در زمینه خرید و فروش این محصولات ایجاد شده است و مبلغ صد تا ۲۰۰ میلیارد تومان از طریق هماهنگی با سن بازار و اتاق تجاری سازی برای تامین نیاز مراجعه کنندگان به محصولات داخلی پیش بینی شده است.این نمایشگاه با هدف ارائه ظرفیت زیرساخت های سایبری کشور و استفاده از توانمندی های داخلی شرکت های افتا به مدت چهار روز در مرکز ملی فضای مجازی برپا است.

logo-samandehi