شنبه، 16 خرداد 94 - 11:33

Startup-Weekend-Logo2-Dark

استارت‌آپ‌ ویکند گردشگری، یک رویداد آموزشی-تجربی بین‌ المللی است که طی ۳ روز متوالی، در انتهای هفته برگزار می‌شود. در این برنامه شرکت‌کنندگان متشکل ‌از مدیران، صاحبان کسب‌ و کار و فعالان حوزه‌ گردشگری، هتلداری و صنایع وابسته، برنامه نویسان و فعالان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (IT)، کارآفرینان، علاقه‌ مندان استارتاپ‌ ها، بازاریاب‌ ها و طراحان گرافیک گرد هم می‌ آیند تا طی ۵۴ ساعت ایده‌هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل دهند و هر گروه با کمک مربیان ایده‌های منتخب را به یک کسب‌ و کار یا محصول قابل ارایه به بازار تبدیل کند. درانتهای رویداد نیز داوران و سرما‌یه‌گذاران سه گروه را به‌عنوان ایده‌‌های برگزیده انتخاب خواهند کرد.

از دستاوردهای این رویداد می‌ توان یاد گرفتن راه اندازی یک کسب و کار، ساختن تیم و ایجاد شبکه های کاری بدون هزینه، یادگیری مهارت‌ های کارآفرینی و کسب‌ و کاری، جذب سرمایه‌ برای راه‌ اندازی کسب‌ و کار، پیاده‌ سازی و اجرایی کردن ایده‌ ها، و ملاقات با صاحبان کسب و کار، اساتید و افراد موفق صنعت‌ های گردشگری و فناوری اطلاعات را نام برد. همچنین برای اولین بار ثبت مالکیت فکری ایده‌ ها درسامانه‌ وزارت ارشاد صورت خواهد پذیرفت. این رویداد با ارائه گواهینامه‌ی بین المللی از استارت آپ ویکند جهانی و با حمایت سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات، مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد از ۲۰ الی ۲۲ خرداد در مجموعه فرهنگی-تاریخی نیاوران برگزار می گردد.

این رویداد فرصتی بسیار مناسب برای تمامی متخصصین و فعالانی است که علاقه مند به راه‌ اندازی یا توسعه کسب‌ و کار خود هستند.برای اطلاعات بیشتر به سایت استارتاپ ویکند گردشگری مراجعه کنید.
دیدگاهتان را بنویسید

logo-samandehi