یکشنبه، 17 خرداد 94 - 05:53

armanet

هنگامی که قصد خرید وسیله ای الکترونیکی دارید برای انتخاب بهترین گزینه از میان گزینه های موجود ، راه های بسیاری پیش روی شماست تا با بررسی مدل های مختلف وسیله یا سخت افزار مورد نظرتان، مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید . وب سایت های زیادی در فضای مجازی وجود دارند که امکان بررسی تخصصی و مقایسه محصولات و برندهای متفاوت را در اختیار شما قرار می دهند . اما برای خرید یا استفاده از نرم افزار متناسب با نیازهایمان چه راهی وجود دارد ؟ بی شک با توجه به تخصصی بودن مبحث برنامه نویسی و شاخصه های فنی لحاظ شده در تولید نرم افزار ، عامه ی مردم از دانش کافی برای مقایسه و ارزیابی علمی نرم افزارها بی بهره اند .بر خلاف بازار پررونق و رنگارنگ سایت های مرجع بررسی وسایل الکترونیکی و سخت افزارها ، در حیطه ی  نرم افزار  حق انتخاب چندانی نداریم . هرازگاهی در ضمیمه های فناوری روزنامه ها و نشریات و همچنین وب سایت های فعال در حوزه فناوری اطلاعات شاهد معرفی بعضی از نرم افزارها هستیم اما متاسفانه این حجم اندک تولید محتوا به هیچ عنوان پاسخگوی نیاز کاربران نخواهد بود . فرض کنید برای واحد صنفی خودتان نیاز مبرم و فوری به یک نرم افزار حسابداری دارید اما نمی دانید که از میان نرم افزار های مختلف موجود در بازار کدام یک برای شما مناسب تر است ، قطعا اذعان خواهید داشت که دیگر مراجعه به موارد ذکر شده و حتی پژوهش در موتورهای جستجوی اینترنتی چندان راهگشا نخواهد بود . در این مورد و موارد متعدد مشابه پیشنهاد ما به شما استفاده از “پورتال نرم افزاری آرما” به عنوان تنها بانک اطلاعات جامع نرم افزارهای ایرانی خواهد بود .

” آرمانت ” با شعار ” روش انتخاب هوشمندانه و درست نرم افزار” و با دسته بندی اصولی و مرتب ، به شما در بررسی و مقایسه نرم افزار موردنیاز خود کمک می کند. در واقع پورتال نرم افزاری آرمانت، گنجینه نرم افزارهای فارسی است که در داخل کشور تولید شده اند. این وب سایت اطلاعات کاملی برای هر یک از نرم افزارهای ایرانی در اختیار شما قرار می دهد. برای هر نرم افزار می توانید نظرات دیگر کاربران را بخوانید، آن را با دیگر نرم افزارها مقایسه کنید و به راحتی محصول  مناسب با نیازهای خود را بیابید.

آرما نت یک پورتال تعاملی است و علاوه بر مصرف کنندگان ، تولیدکنندگان نرم افزار نیز با ارائه نرم افزار خویش می توانند به بازار و مخاطب هدف خود دستیابی داشته باشند

توسعه دهنده در قسمتی از وب سایت ، پورتال خود را اینگونه معرفی کرده است :

در آرمانت معتقدیم که نرم افزارهای کامپیوتری زندگی را آسانتر می کند. به همین دلیل تولید کنندگان و خریداران نرم افزار را به هم معرفی می کنیم. این وب سایت سعی می کند تا همه اطلاعات لازم برای انتخاب نرم افزار مناسب را برای خریداران و استفاده کنندگان فراهم کند.

برای استفاده از امکانات این پورتا می توانید به آدرس www.armanet.ir مراجعه فرمایید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi