سه شنبه، 23 تیر 94 - 04:04

روز گذشته سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی فروش خدمات اینترنت ۲۰۲۰ توسط شش استان را به دلیل خدمات بی کیفیت و کم فروشی به حالت تعلیق درآورده است. نکته جالب توجه قرارگیری شرکت مخابرات اصفهان در این لیست است. براساس اعلام سازمان تنظیمات مقررات و ارتباطات رادیویی به دنبال این اقدام تذکر و اخطاریه‌های لازم برای افزایش پهنای باند و توقف فروش سرویس به مشتریان جدید تا زمان ارتقاء پهنای باند داده شده و به منظور جلوگیری از ضرر و زیان مشترکان، پیگیری‌های لازم برای ارتقاء پهنای باند و کیفیت سرویس از سوی شرکت مخابرات ایران در حال انجام است.
این اتفاق درحالی رقم خورده است که کشایی مدیرعامل مخابرات استان اصفهان در آخرین نشست خبری خود با اصحاب رسانه در سال جاری با بیان اینکه یکی از اصلی‌ترین نیازهای جامعه و شهروندان مباحث اینترنت پرسرعت  ADSL است، می‌گوید: ما بالغ بر ۴۳۰ هزار مشترک ADSL مخابرات در سراسر استان داریم که این سرویس مخابرات بطور جدی مورد استقبال مردم واقع شده است.
وقتی آمار مشترکین اعلام شده از سوی کشایی مدیرعامل مخابرات استان اصفهان و اطلاعیه سازمان  تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی را کنار هم می‌گذاریم، این سوال برایمان مطرح می‌شود که تکلیف این ۴۳۰ هزار مشترک اغلب ناراضی اینترنت مخابرات با توقف فروش اینترنت ۲۰۲۰ در اصفهان چه می‌شود؟ آیا خدمات بی کیفیت همچنان برای این کاربران ادامه دار است و یا سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برای مشترکین قدیمی اینترنت ۲۰۲۰ هم فکری کرده است؟
با این اوصاف و طبق اعلام این سازمان، اینترنتی که از سوی شرکت مخابرات استان اصفهان به مشترکان ارائه می شده است، کیفیت لازم را نداشته است، اما علیرغم این مسئله همچنان کاربران قدیمی از این خدمات استفاده می‌کنند بدون آنکه شرکت مخابرات برای کاربران قدیمی خود توضیحی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi