سه شنبه، 23 تیر 94 - 08:13

معرفی Telephony Backup؛ اپلیکیشنی برای پشتیبان گیری از فهرست تماس ها و پیامک ها

محدودیت های پیام رسان پیش فرض اندروید، امکان انجام بسیاری از کارها را از کاربر گرفته که شاید عدم تهیه نسخه پشتیبان از پیامک ها یکی از مهمترین آنها باشد.خوشبختانه برای غلبه بر این محدودیت اپلیکیشن های متعددی را می توان به کار گرفت و Telephony Backup که امروز به معرفیش می پردازیم، جدیدترین نمونه از آنهاست که به طور خودکار، هم از پیامک ها و هم فهرست تماس های شما نسخه پشتیبان تهیه می کند.

حتما برایتان پیش آمده که به خاطر شلوغی اینباکس به یکباره اقدام به تخلیه آن کرده اید، اما بعدا متوجه شده اید که میان انبوهی از پیامک های تبلیغاتی و غیر مهم چند مکالمه مهم را هم از دست داده اید.با داشتن Telephony Backup قادرید حتی در صورت پاک شدن اینباکس و فهرست تماس ها، نسخه پشتیبان آنها را در منوی این اپلیکیشن مشاهده کنید تا دیگر هیچ پیامک مهمی را از دست ندهید.

Telephony Backup 2

امکان گرفتن تماس، مسدودکردن آنها و پاسخ به پیامک ها از درون Telephony Backup هم میسر شده و می توان از آن به عنوان اپلیکیشن پیام رسان هم استفاده کرد. البته توصیه می کنیم از این کار بپرهیزید چرا که ممکن است در دریافت پیامک ها و تماس ها دچار مشکل شوید.به غیر از پشتیبان گیری از فهرست تماس ها و پیامک ها، Telephony Backup می تواند مثل Recycle Bin ویندوز آنها را مجددا در اپلیکیشن پیام رسانی بازیافت کند و حتی بهتر؛ از تمامشان در قالب یک فایل اکسل خروجی بگیرد.

تنظیمات اپلیکیشن نیز شما را قادر می سازد تا برایش دقیقا مشخص کنید که از پیامک ها و تماس های چه کسانی نسخه پشتیبان گرفته یا بالعکس از چه مواردی چشم پوشی نماید.اگر نمی خواهید پیامک ها یا فهرست های تماس مهمتان را از دست بدهید یا ساده تر، دوست دارید که نگاهی به موارد پاک شده از اینباکس خود داشته باشید حتما Telephony Backup را در موبایل خود نصب کنید. امتحانش مجانیست.

  • (Telephony Backup (Calls & SMS

  • قیمت : رایگان

  • سازنده : RYO Software

  • سیستم عامل : اندروید

  • حجم : ۳٫۵ مگابایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi