یکشنبه، 11 مرداد 94 - 11:29

سیم کارت های دائمی به مراتب نسبت به انواع اعتباری گران تر هستند و خرید آنها برای هر فردی مقدور نیست. البته طی سال های اخیر و با ورود اپراتورهای دوم و سوم به کشور تا حدودی از قیمت این نوع سیم کارت ها کاسته شده با این همه باز هم قیمت آنها بالاست و خریدشان در توان همه نیست. از همین رو، ایرانسل اعلام کرده تسهیلاتی را برای کاربرانش فراهم می کند که راحت تر و با هزینه پایین تر بتوانند برای خرید آی سیم های آن اقدام نمایند.در ادامه توجه شما را به بیانیه رسمی این شرکت در رابطه با تسهیلات مذکور برای خرید این سیم کارت ها جلب می کنیم. به گزارش روابط عمومی ایرانسل، خرید سیم‌کارت‌های آی‌سیم به قیمت ۱۲۰ هزار تومان به همراه ۵۰ هزار تومان حد اعتبار اولیه، با شرایط ویژه و پرداخت ۶۰ هزار تومان در زمان ثبت‌نام امکان‌پذیر است.

image001

“حد اعتبار اولیه” در سیم‌کارت‌های دائمی مبلغی است که به صورت پیش فرض و بدون نیاز به پرداخت ودیعه، در حساب مشترکان سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل لحاظ می شود؛ بدین معنی که مشترک می‌تواند بدون نیاز به پرداخت هزینه اضافه، در طول دوره تا سقف این اعتبار از حساب خود استفاده کند. این حد، براساس درخواست مشترک، در هر زمان قابل افزایش است.

با استفاده از تسهیلات ویژه ایرانسل به خریداران سیمکارت های دائمی، متقاضیان با مراجعه به نشانی اینترنتی olr.irancell.ir و انتخاب شماره آی‌سیم با پیش شماره ویژه ۰۹۰۲ از بین شماره‌های موجود، تکمیل مراحل ثبت نام و پرداخت مبلغ ۶۰ هزار تومان بعنوان پرداخت اولیه، می توانند سیم‌کارت خود را به طور رایگان از طریق پست دریافت نمایند و مابقی مبلغ، طی سه پرداخت ۲۰ هزار تومانی در صورتحساب سه دوره اول مشترک منظور خواهد شد.

از سوی دیگر، متقاضیان با خرید هر سیم‌کارت دائمی آی‌سیم می‌توانند با شماره گیری کددستوری #۲*۵۵۵*  یکی از بسته‌های پیشنهادی شامل “بسته پایه” متشکل از ۳۰۰ پیامک فارسی، ۳۰۰ دقیقه مکالمه داخل و خارج شبکه و ۲ گیگابایت ترافیک اینترنت همراه با هزینه ۲۵ هزار تومان، “بسته پیشرفته” شامل ۵۰۰ پیامک فارسی، ۵۰۰ دقیقه مکالمه داخل و خارج شبکه و ۵ گیگابایت ترافیک اینترنت همراه با هزینه ۴۰ هزار تومان و یا “بسته حرفه‌ای” شامل ۱۰۰۰ پیامک فارسی، ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه داخل و خارج شبکه و ۱۰ گیگابایت ترافیک اینترنت همراه را با هزینه ۶۵ هزار تومان را انتخاب و خریداری کنند.

صرف‌نظر از تاریخ فعال‌سازی بسته، مهلت استفاده از مزایای آن، پایان دوره صدور صورتحساب خواهد بود و در هر زمان امکان خرید تنها یک بسته برای هر مشترک وجود خواهد داشت.سیم‌کارت ارسالی از نوع یوسیم (سیم‌کارت نسل چهارم ایرانسل) بوده و براساس قابلیت‌های موبایل مشترک و فناوری‌های مورد استفاده در شبکه تلفن همراه محل استقرار وی، در هر یک از شبکه های نسل دو (۲G/EDGE)، نسل سه (۳G) و نسل چهار (۴G/LTE) ایرانسل قابل استفاده خواهد بود. این سیم‌کارت بدون نیاز به پانچ یا برش اضافه، به راحتی از سیم‌کارت معمولی به میکرو سیم‌کارت و یا نانو سیم‌کارت تبدیل می‌شود.

کد اختصاصی ۰۹۰۲، مرکز تماس اختصاصی ۹۰۰، مقرون به‌صرفه‌ترین تعرفه مکالمه سیم‌کارت دائمی کشور بدون هزینه جابجایی و یا هزینه تماس بین شهری، گسترده‌ترین و سریعترین شبکه اینترنت همراه کشور، کیفیت استاندارد شبکه و مکالمه، دریافت صورت حساب و جزئیات تماس‌های تلفنی هر دو ماه یکبار، کارت مالکیت رسمی، حد اعتبار انتخابی، رومینگ بین الملل گسترده مکالمه ودیتا، شبکه گسترده خدمات فروش و پس از فروش و سرویس‌های ارزش افزوده پیشرفته و به روز از جمله ویژگی های سیم کارت‌های آی‌سیم هستند.
دیدگاهتان را بنویسید

logo-samandehi