یکشنبه، 15 شهریور 94 - 07:26

مرتضي ورشاوي مسوول روابط عمومي بنياد ملي نخبگان با اشاره به برگزاري اين رويداد در شهريور سال جاري، گفت: ثبت‌نام از علاقه‌مندان به شركت در اين برنامه تا روز ۱۲ شهریور ادامه داشته و مقرر شده تا اين برنامه با حضور جمع كثيري از افراد ادامه پيدا كند.

hamnet

وي با بيان اينكه رويداد هم‌نت يكي از بهترين رويدادهاي موجود در كشور است، اظهارداشت: رويدادهاي كارآفريني در كشور كم نيستند اما در رويداد هم‌نت هم‌زمان هم آموزش و هم اقدامات عملي به صورت همزمان انجام مي‌شود.

مسوول روابط عمومي بنياد ملي نخبگان  بيان داشت: در رويداد كارآفريني  هم‌نت آموزش‌هايي فشرده، عملي و كاربردي براي راه‌اندازي يك كسب و كار را مي‌آموزند، در قالب تيم‌هايي از قبل تشكيل شده بر روي ايده‌هاي خود كار مي‌كنند، با ايده‌هاي واقعي سرو كار دارند، از حضور مربيان و تسهيل گراني حرفه‌اي و كاربلد بهره‌ مي‌برند و از همه مهمتر اينكه در پايان دوره مي‌توانند سرمايه‌گذاران واقعي براي رشد ايده خود را بيابند.

وي ادامه داد: اين رويداد براي صاحبان ايده‌اي كه براي رشد كسب و كار خود به دنبال سرمايه‌گذار هستند، يا ايده‌اي دارند كه براي اجرايي شدن آن نياز به تكميل تيم دارند و يا فرد توانمندي كه به دنبال تيمي خوب براي همكاري مي‌گردد گزينه بسيار مناسبي است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi