سه شنبه، ۱۹ آبان ۹۴ - ۰۹:۵۴

مراسم افتتاحیه بیست‌ویکمین دوره نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری (اتوکام) عصر امروز در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار شد. در این مراسم مهدی جمالی نژاد شهردار استان، رسول زرگر پور استاندار اصفهان، حسین سیستانی معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی استانداری اصفهان، روسای سازمان‌های نظام صنفی رایانه‌ای استان ها، اعضای شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و اعضاء شرکت‌های کامپیوتری و متخصصین کامپیوتر حضور داشتند.

IMG_2791

گفتنی است؛ در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای سخت افزار، نرم افزار، تجهیزات الکترونیکی، خدمات دولت الکترونیک و تجارت الکترونیک، شبکه های داده و امنیت فضای تبادل اطلاعات، پایگاه های اینترنتی و آموزش و پژوهش ارائه می گردد.در اين نمايشگاه همچنين ضمن معرفی پروژه ها و خدمات درگاه الكترونيكی شهرداری اصفهان، مركز آموزش سازمان فاوا جهت ثبت نام و ارائه خدمت به علاقه مندان دوره های مختلف رايانه حضوری فعال دارد.
هدف از برگزاری نمایشگاه کامپیوتر نمایش و عرضه آخرین محصولات و دستاوردهای فناوری اطلاعات و ارتباطات، و ارتقای سطح دانش و تخصص فعالان این بخش بوده و رشد تولیدات ملی و بومی سازی فناوری ها در ایران نیز از اهداف ديگر آن است. در اين راستا با توجه به اينکه اصفهان یکی از مراکز اصلی تولید علم بوده و ظرفيت مناسبی برای ارایه خدمات فنی و مهندسی  داشته، همچنين دارای زیرساخت فنی، سیستم ها و خدمات الکترونیکی و آمادگی سازمانی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات است، اين نمایشگاه فرصت خوبی برای معرفی و شناساندن توانمندی ها و ظرفيت های موجود است.
گفتنی است؛ در روز افتتاح اين نمايشگاه،  همايش “شهر هوشمند” توسط مديرعامل سازمان فاوا شهرداری اصفهان برگزار شد.
همچنین بیستو يکمين نمايشگاه کامپيوتر و اتوماسيون اداری استان اصفهان در طول ۵ روز ميزبان برگزاری همايش ها و سمينارهای مختلف جهت متخصصان و مديران سازمان ها و ادارات دولتی و خصوصی است. علاوه بر همايش فوق، سميناری با عنوان “چگونه استفاده از خدمات الکترونيکی را افزايش دهيم؟” نيز در روز ۵شنبه ۲۱ آبان ماه ۹۴ ساعت ۱۱ صبح توسط مهندس مجيد غلامی، مدير امور مشتريان سازمان فاوا شهرداری اصفهان برگزار می گردد.
شايان ذکر است این نمایشگاه از ۱۹ لغایت ۲۳ آبان همه روزه از ساعت ۱۵ تا ۲۱ در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل تاریخی شهرستان برگزار می گردد و ساعت ۹ صبح تا ۱۲ روزهای ۲۰ و۲۱ آبان (چهار شنبه و پنج شنبه) نیز برای بازدید متخصصین و کارشناسان در نظر گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi