دوشنبه، ۰۹ آذر ۹۴ - ۰۴:۵۸

طراح سوئدی، Love Hultén با ساخت و توسعه ابزارهای الکترونیکی جذاب و زیبایی، طی سال های گذشته نام و نشانی برای خود دست و پا کرده. وی با ترکیب دستگاه های الکترونیکی با بدنه چوبی زیبا، حس و حال نوستالژیک دوستداران تکنولوژی و بازی های ویدیویی را زنده نگاه می دارد.

با کنسول دستی Pixel Vision آشنا شوید

وی در اقدام اخیر خود، یک کنسول دستی کوچک با نام Pixel Vision را طراحی کرده و پروژه اش را روی وبسایت کیک استارتر قرار داده تا به واسطه سرمایه عمومی، قادر به توسعه و عرضه آن باشد. پیکسل ویژن، دستگاهی است که می تواند با استفاده از شبیه ساز، بازی های NES، آتاری ۲۶۰۰ و گیم بوی را اجرا کند.

پیکسل ویژن طراحی مشابهی به مدل تاشدنی مخصوص گیم بوی دارد و باتری آن قادر است تا ۸ ساعت دستگاه را تامین کند. حافظه دستگاه زیاد نیست و تقریبا ۱۰ بازی می توان روی آن نگه داشت اما برای ریختن بازی های جدید می توان از یو اس بی استفاده کرد.

وی در نظر دارد فقط ۵۰۰ واحد از این دستگاه را تولید کرده و با قیمت ۴۶۱ دلار به فروش برساند. همچنین، ۲۰ واحد تحت عنوان مروارید نیز ساخته می شود که بدنه ای سیاه رنگ داشته و دکمه D-pad آن از فلز برنج خواهد بود. قیمت این واحدهای ویژه ۸۰۷ دلار است.در ادامه می توانید تصاویر دستگاه را مشاهده کنید.

Pixel_Vision_3.0

Pixel_Vision_4.0

Pixel_Vision_5.0

Pixel_Vision_6.0

Pixel_Vision_7.0

Pixel_Vision_11.0

Pixel_Vision_13.0

Pixel_Vision_9.0

Pixel_Vision_10.0

Pixel_Vision_12.0

Pixel_Vision_8.0

منبع:KickStarter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi