دوشنبه، 28 دی 94 - 05:50

چهره های مشهور ایرانی که بیشترین تعداد فالوور در اینستاگرم دارند را بشناسید:

۱ – بهنوش بختیاری (۲ میلیون فالوور)

این بازیگر خوش اخلاق سینما و تلویزیون که با بیش از دو میلیون دنبال کننده در صدر جدول محبوب ترین اینستاگرام  های وطنی قرار دارد خود را در این شبکه مجازی این گونه معرفی می کند:بهنوش بختیاری فارغ التحصیل زبان فرانسه، بازیگر، سفیر انجمن ایدز ایران و حامی ترنس های ایران است که البته از محبوبیت خود برای برخی برندها نیز استفاده می کند.


۲ – الناز شاکر دوست (۱٫۹ میلیون فالوور)

بازیگر جوان سینما که به واسطه چهره اش و بازی در فیلم های مختلف و اخبار حاشیه ای، توانسته محبوبیت قابل توجهی را در این شبکه اجتماعی نزد ایرانیان پیدا کند در حال حاضر نفر دوم این رده بندی است.


۳ –  مهناز افشار (۱٫۸ میلیون فالوور)

سومین نفر لیست پرطرفدارترین اینستاگرام های ایرانی نیز یک خانم است و او کسی نیست جز عروس محمدعلی رامین و بازیگر سینما که توانسته با توجه به چهره و سبک بازی خود و هم چنین حواشی پیرامون زندگی شخصی اش نگاه ها را به سمت خود جلب کند.


۴ – امیر تتلو (۱٫۷ میلیون فالوور)

شاید حضور یک خواننده زیرزمینی در لیست محبوب ترین اینستاگرامی های ایرانی کمی عجیب به نظر برسد، اما دلایل این تعداد فالوور را برای امیر تتلو یا همان امیر مقصودلو که در سال های گذشته به واسطه حاشیه های پیرامون خود از جمله موضوع اخذ مجوز از وزارت فرهنگ، حضور در لیگ برتر فوتبال یا بحث کلیپ هسته ای توانسته خود را در سرتیتر اخبار نگه دارد دانست و البته در کنار آن حضور پررنگ در شبکه های اجتماعی و ارتباط با مخاطب از دیگر دلایل تعداد بالا دنبال کننده برای تتلو باشد.


۵- آرمین زارعی (۱٫۵ میلیون فالوور)

آرمین زارعی یا همان آرمین تو ای اف ام دیگر خواننده زیرزمینی کشورمان است که حضور او در بین محبوب ترین اینستاگرام های ایرانی که مورد رصد قرار می گیرد، بیانگر جذابیت سبک موسیقی است که این هنرمند ارائه می دهد.


۶- محمدرضا گلزار (۱٫۴ میلیون فالوور)

محمدرضا گلزار، بازیگر خوش چهره و خوش استایل سینمای ایران که در بین قشر جوان جامعه ایران دارای محبوبیت بالایی است، با فاصله چهار صد هزارتایی نسبت به زوج سینمایی خود یعنی مهناز افشار در رده چهارم قرار دارد.


۷- بهرام رادان (۱٫۱ میلیون فالوور)

بهرام رادان را می توان سوپراستار سینمای ایران دانست که با بازی درخشان در فیلم سنتوری و سبک خاص بازی خود در فیلم های مختلف جایگاه خاصی در سینمای ایران دارد، البته حضور او در عرصه موسیقی نیز در جذب این تعداد هوادار بی تاثیر نیست.


۸- رامبد جوان (۱٫۱ میلیون فالوور)

رامبد جوان، مجری برنامه خندوانه که در چند وقت گذشته توانسته با برنامه اش در میان مردم جایگاه ویژه ای پیدا کند و محبوبیت خود را نسبت به قبل افزایش دهد از لحاظ تعداد دنبال کننده یا همان فالوور از مرز یک میلیون عبور کرده و در رده هشتم قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

logo-samandehi