شنبه، 24 بهمن 94 - 09:38

به نقل از روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، سیستم تولید بلادرنگ رکورد تماس‌های تلفنی و سامانه مدیریت معابر شهری که توسط شرکت‌های دانش بنیان نوید ارتباطات صفاهان و مدرن اندیشان ساعی، مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان طراحی و ساخته شده است توسط دکتر واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات رونمایی شد.
سیستم تولید بلادرنگ رکورد تماس‌های تلفنی برای طراحی و ساخت تجهیزات مخابراتی بر مبنای پردازش سیگنالینگ جهت نظارت بر خط کلیه ارتباطات و تولید رکورد تماس به منظور تهیه صورتحساب، مدیریت بر ترافیک شبکه، تشخیص در لحظه قطع مدارات و در نتیجه بهبود شاخص‌های کیفی شبکه طراحی شده است.
سامانه مدیریت معابر شهری نیز جهت سامانه‌های اطلاعات جغرافیایی مبتنی بر وب و موبایل طراحی و ساخته شده است و امکان ایجاد کارتابل اشخاص به منظور اتوماسیون فرآیند نامگذاری معابر و امکان ثبت صورتحساب کمیسیون نامگذاری معابر از جمله کاربردهای این سامانه است.
شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به عنوان يك سازمان زیر مجموعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با هدف توسعه مبتني بر دانايي از طريق ايجاد مراكز رشد و پارك‌هاي علم و فناوري در اصفهان، قطب اقتصادي و صنعتي ايران شكل گرفته است.
اين سازمان به عنوان اولين سازمان موسس مراكز رشد و پارك‌هاي علم و فناوري در كشور، تلاش مي‌كند تا با ايجاد بستري مناسب براي توسعه فعاليت‌ شركت‌هاي دانش‌بنيان، زمينه لازم را براي تجاري‌سازي دستاوردهاي آن‌ها و جذب سرمايه‌گذاري‌هاي داخلي و خارجي فراهم آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi