دوشنبه، 26 بهمن 94 - 04:18

به گزارش اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، سید جمال‌الدین صمصام‌شریعت از تحقق عملی نخستین گام شهرسازی الکترونیکی خبر داد و اظهار کرد: هم‌اکنون شهروندان اصفهانی با مراجعه به سامانه اطلاع‌رسانی اینترنتی ESUP می‌توانند از اطلاعات پایه پلاک خود و تمام پلاک‌ها (شامل نوع کاربری، عقب‌نشینی، تعداد طبقات مجاز و …) در سطح شهر اصفهان آگاهی یابند.

n00197767-b

وی افزود: سیستم مکانیزه شهرسازی و درآمد برای صدور الکترونیکی پروانه ساختمانی در حال تهیه است و بهار سال آینده تکمیل می‌شود.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان با اشاره به راه‌اندازی سامانه اطلاع‌رسانی اینترنتی به شهروندان افزود: در حال حاضر تمام شهروندان اصفهانی می‌توانند از طریق سایت http://Esup.isfahan.ir اطلاعات مربوط به ملک خود را کسب کنند.

وی تصریح ‌کرد: آگاهی از آخرین طرح‌های مصوب ابلاغی و ملاک عمل در مناطق شهرداری اصفهان، ارتفاعات مصوب، کاربری‌ها، گذربندی‌ها، خطوط بدنه و میزان عقب‌نشینی کلیه پلاک‌های سطح شهر و دسترسی به نقشه‌های هوایی سال ۹۲ در این سامانه ارائه شده است.

صمصام‌شریعت اضافه کرد: در این سامانه آگاهی از اطلاعات ملک نخستین گام محسوب شده و در طول اجرای پروژه، به یاری خداوند شاهد تکمیل خدماتی همچون اعلام ضابطه، پرداخت عوارض نوسازی، محاسبه مبلغ صدور پروانه، پرداخت آن و … جهت استفاده عموم شهروندان خواهیم بود.




دیدگاهتان را بنویسید

logo-samandehi