دوشنبه، 10 اسفند 94 - 04:48

شرکت دانش بنیان کاشفان نیلفام به عنوان واحد فنی و مهندسی نمونه استان اصفهان در سال ۱۳۹۳ از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برگزیده شد.

شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، شرکت دانش بنیان کاشفان نیلفام، مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به عنوان واحد فنی و مهندسی نمونه استان اصفهان در سال ۱۳۹۳ از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برگزیده شد.

شرکت مهندسي کاشفان نيلفام از شرکت‌های دانش بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان (مجوز فناوری شماره ۹۴۲۱۰۷۸)  با توجه به اهميت مساله محيط زيست و ارزش آب به عنوان رکن توسعه پايدار، سلامت، صنعت، رفاه ، کشاورزي، انرژي و گردشگري با ایده رفع مشکلات زیست محیطی و کم آبی کشور فعاليت تخصصي خود را در قالب طراحي و ساخت تصفیه خانه‌های آب و فاضلاب صنعتي و بهداشتي آغاز کرد.

این شـركت دانش بنیان با بيش از دو دهه فعاليت مرتبط در صنعت آب و فاضلاب و پروژه‌هاي زيست محيطي يكي از شركت‌هاي فعال و پيشرو در زمينه مهندسي آب و فاضلاب؛ طراحي، ساخت ، نصب و راه‌اندازي  تصفيه خانه‌های فاضلاب است.

ساخت پكيج‌هاي نوين تصفيه بيولوژيكي فاضلاب به روش رشد تلفيقي” به شماره ثبت ۶۵۵۴۴ ، آكنه معلق نيلفام مورد استفاده در تصفيه خانه‌هاي آب و فاضلاب” به شماره ثبت ۶۶۳۴۳ و ساخت پكيج‌هاي نوين تصفيه شيميايي فاضلاب‌هاي صنعتي” به شماره ثبت ۶۷۲۰۸ از جمله مهمترین فناوری‌های ساخته شده توسط این شرکت دانش‌بنیان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi