شنبه، 12 تیر 95 - 05:05
نخستین برنامه «ایده شو» با هدف تقویت نظام مدیریت مشارکتی در شهرداری اصفهان و برقراری ارتباط با افراد خلاق و نوآور، در حوزه عمران شهری برگزار می‌شود.
ideashow1
دبیرخانه نظام پیشنهادهای شهرداری اصفهان در راستای تحقق اهداف شهرداری و اجرای برنامه‌های معاونت برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات و در جهت تقویت نظام مدیریت مشارکتی در شهرداری اصفهان و برقراری ارتباط با افراد خلاق و نوآور، اقدام به برگزاری نخستین برنامه «ایده شو» در حوزه عمران شهری کرده است.
«ایده شو» رویدادی است که در آن فرد پیشنهاددهنده می‌تواند ایده یا پیشنهاد خود را در مدت زمان تعیین شده (۴ دقیقه) به صورت مستقیم و بدون واسطه در خصوص موضوع یا محور تعیین شده در حضور داوران یا تماشاگران مطرح و ارائه کند.
در این رویداد ایده‌پرداز با شور و اشتیاق تمام به نحوی ایده خود را ارائه می‌کند که باعث ایجاد هیجان در مخاطب شود، پیش از شروع رویداد، ایده‌پرداز برای انتقال سریع ایده خود و فراگیر بودن طیف مخاطبان بارها در مورد نحوه ارائه خود تمرین می‌کند، موضوعاتی که حاصل تجربه، دانش، هنر و حرفه سخنران بوده و یا ارتباط عمیقی با تجربیات حرفه‌ای یا شخصی او داشته باشد.
در این روش قرار نیست موضوع مورد بحث به طور کامل و با جزئیات به شنوندگان آموزش داده شود، بلکه باید بتوان به درستی جرقه اولیه شور و علاقه دیگران به آن موضوع را روشن کرده و نیروی محرکه اولیه را برای ادامه مسیر مهیا و امکان اولیه یادگیری و به‌کارگیری را میسر کرد.
علاقمندان می‌توانند در دو گروه ایده‌پردازان و تماشاگران نسبت به تکمیل فرم‌های مربوطه حداکثر تا تاریخ ۲۲ تیرماه سال جاری به دبیرخانه نظام پیشنهادها و یا به آدرس np@isfahan.ir ارسال کنند.
فرم‌های ثبت‌نام مربوطه بر روی پرتال شهرداری به آدرس Isfahan.ir  در قسمت گزیده ها نیز قابل دسترسی است.
ایده‌های ارسالی پس از بررسی اولیه در دبیرخانه نظام پیشنهادها برای شرکت در برنامه «ایده شو» انتخاب می‌شوند و افراد خلاق در روز برگزاری، به طرح ایده‌های خود در مدت ۴ دقیقه پرداخته و هیئت داوران از جنبه‌های مختلف، ایده‌ها را ارزیابی کرده و ایده‌های برتر پس از امتیازدهی تعیین شده و به ایده‌های برگزیده جوایزی تعلق خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi