یکشنبه، 13 تیر 95 - 05:24

مهندس وحید حیدریان با اعلام این مطلب افزود: ارائه خدمات سریع و ۲۴ ساعته به شهروندان نیازمند ارتباط کلیه ساختمان های شهرداری با یکدیگر و نیز ارتباط با مرکز داده شهرداری می باشد که این امکان از طریق شبکه فیبر اختصاصی شهرداری اصفهان میسر شده است.

وی افزود: شهرداری اصفهان در سال های گذشته اقدام به ایجاد و توسعه شبکه فیبرنوری در سطح شهر جهت ارتباط ساختمان ها و مراکز شهرداری نمود که این عملیات هر سال بر اساس برنامه های مصوب سازمان و شهرداری توسعه می یابد و در حال حاضر  به  بیش ۲۳۰ کیلومتر رسیده است.

مدیرعامل سازمان فاوا با بیان اینکه پس از اجرای هر پروژه، نگهداری آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است، تصریح کرد: بر همین اساس در طول سال عملیات نگهداری و تعمیرات تاسیسات مخابراتی شبکه فیبرنوری اختصاصی شهرداری و حوزه جغرافیائی آن در سطح شهر اصفهان، بیش از ۵۰ ساختمان وابسته به شهرداری و مسیر های موجود میان ۱۱۲ تقاطع سطح شهر  انجام می شود تا از ارتباط موثر این شبکه اطمینان حاصل گردد.

وی با بیان اینکه این شبکه باید ویژگی های خاص و دارای طرح هایی برای تغییرات، جابه جایی ساختمان ها و افزودن ارتباطات جدید باشد، اضافه کرد: به دلیل گسترده و زیر زمینی بودن این شبکه همواره باید آمادگی لازم برای مقابله با تهدیداتی همچون حفاری های مورد نیاز در سایر پروژه ها وجود داشته باشد.

مهندس حیدریان با اعلام اینکه این شبکه نیازمند بسترسازی، تجهیزات و پشتیبانی  ۲۴ساعته می باشد، ادامه داد: در این زمینه نگهداری مستمر و پیوسته حوضچه های حاوی داکت های فیبر نوری نیز از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

وی در پایان ابراز امیدواری نمود تا با ایجاد ارتباط پایدار و مستمر میان ساختمان های مجموعه شهرداری، خدمات رسانی به شهروندان به صورت مطلوب و بی وقفه انجام گیرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi